reklamı kapat

POPÜLER

Uber

Uber’den öğrencilere güzel fırsat [Video]

19 Eylül 2017

Uber, okula dönüş döneminde İstanbullulara özel indirimli seçenekler sunmaya başladı. Eylül ayı boyunca PAYLAS promosyon kodunu ekleyip Uber yolculuk ücretini bölüşenler, 5 uberXL yolculuğunun her birinde 20 TL, toplamda ise 100 TL‘ye varan indirim kazanıyor.

Öğrencilerin okula daha güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olan Uber, kampanya sayesinde öğrencilere güzel fırsat sunuyor. Kampanya sayesinde, öğrenciler Uber yolculuklarını arkadaşlarıyla paylaşırken ücreti de bölüşüyor ve indirimlerden faydalanabiliyor. Yolculuğu paylaşma özelliği sayesinde yolcular yolculuk durumunu yakınlarına bir tuşa basarak gönderebiliyor. Gelen mesajdaki bağlantıya basan kullanıcılar Uber uygulamasını indirmemiş olsa dahi, yakınlarının yolculuğunu takip edebiliyor. Ayrıca Türkiye’de Uber platformuna kayıtlı olan tüm uberXL ve ticari taksi sürücü ortaklarının gerekli ticari yolcu taşıma lisanslarına ve temiz bir sabıka kaydına sahip olmaları kontrol ediliyor. Sürücü ortakları Uber platformunda çevrimiçi olmadan önce şehir ve yol bilgisi testinden geçerek bir eğitime tabii oluyorlar. Yolculuk sonunda karşılıklı puanlama sistemi sayesinde yolcular ve sürücüler birbirlerini puanlayarak uygulama içindeki yardım tuşundan destek ekibine yolculuklarıyla ilgili yorum yazabiliyor.

Ücret nasıl bölüşülüyor?
Uber uygulamasını açıp bir araç çağırın.
Sürücünüzle eşleştiğinizde ekranın alt kısmındaki menüye girin. Ödeme yöntemine basıp “Ücreti bölüş”e basın ve rehberden ücreti bölüşmek istediğiniz kişiyi seçin.
Ücreti bölüşmek istediğiniz kişiye otomatik bildirim gidecektir ve onlar bu isteği kabul ettiğinde ücret bölünecektir.
Yolculuk sonunda e-posta adresinize gönderilen yolculuk özetinde görebilirsiniz.

Promosyon kodunu nasıl kullanılıyor?
Uber uygulamanızı açın, menüye girerek ödeme butonunu tıklayın.
Promosyon hediye kodu ekleyin tuşuna basın ve promosyon kodunuzu girin.
İndirimli yolculuk tutarınızı yolculuk sonunda gönderilen e-mailde görebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR