reklamı kapat

POPÜLER

Uber ile referandumda sandığa gidiş ve dönüş ücretsiz

Uber, Türkiye’deki faliyetleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Önümüzdeki pazar günü gerçekleşecek olan referandum için de Uber kapınıza kadar geliyor.

Geçtiğimiz ay Kütüphaneler Haftası kapsamında evinize kadar gelip bağışlamak istediğiniz kitapları alan Uber’in yeni hizmeti referandumu kapsıyor. 16 Nisan’da İstanbul’da herkes rahatça oy kullanabilsin diye sandığa gidiş ve dönüş Uber’den hediye.

Sadece uberXL ile yapılacak olan yolculuklarda geçerli olacak kampanya kapsamında, kullanıcılar 16 Nisan’da 05:00-23:59 saatleri arasında her biri 30 TL’ye kadar iki adet ücretsiz yolculuğa sahip olacak. Ücretsiz yolculuk hakkını kullanmak ise çok basit. Bu kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcıların yapması gereken tek şey REFERANDUM promosyon kodunu yolculuk tamamlanmadan mobil uygulamada yer alan hesaplarına tanımlamak. Bunun için Uber uygulamasından hesabına giriş yapan kullanıcıların menüde “Ödeme” sekmesine girip, “Promosyon kodu ekle” seçeneğini kullanarak kodu girmeleri gerekiyor. Ardından bir uberXL çağırıp, ücretsiz yolculuğu deneyimleyebilirsiniz.

Uber hem iOS hem de Android uyumluluğu sunuyor. Kullandığınız platformun adının üstüne tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

YORUMLAR