reklamı kapat

POPÜLER

İlk resmi detay; Audi’den yepyeni bir elektrikli konsept [Video]

Şangay Otomobil Fuarı’nda sahne alacak markalardan olan Audi, organizasyona yepyeni bir E-tron modeliyle katılacağını duyurarak modelle ilgili ilk resmi detayları yer aldığı kısa bir video paylaştı.

2017’nin ilk organizasyonu olan Detroit Otomobil Fuarı’nda Q8 Sport ile karşımıza çıkan Audi, bir yandan da geleceğin otomobilleri kategorisindeki modelleri üzerindeki çalışmalarını da sergileme hazırlığına devam ediyor. E-tron adında bu güne kadar SUV ve binek platformda gerek konsept gerekse satışa sunulan otomobillerini tanıtan marka önümüzdeki günlerde kapılarını açacak olan Şangay Otomobil Fuarı‘nda yeni bir elektrikli modelle yer alacağını resmi kaynaklarından duyurdu. Bu duyuruyu ilgi çekici kılansa ilk resmi görsel detaylarını da beraberinde getiriyor olması.

Öncelikle modelin adı ve özellikleriyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmadığını belirtmekte fayda var. E-tron rozetiyle birlikte tanıtılacağını düşündüğümüz modelin ilk resmi detaylarına baktığımızda aracı ailenin diğer tüm üyelerinden ayıran bir özellik gözümüze çarpıyor. Audi’nin ikonik logosunu dahi elektrikli olarak yansıttığını gördüğümüz konseptte çizgi şeklindeki LED farları ve tampona entegre edilmiş üç şeritli ışıklandırmaları görüyoruz. 21 Nisan‘da resmi açılışı yapılacak olan fuar öncesi modelle ilgili son bilgileri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz. İlgili videoyu haberin görseli üzerinden izleyebilirsiniz.

YORUMLAR