reklamı kapat

POPÜLER

Uber

Uber’in Ramazan ayına özel olarak başlattığı indirim kampanyasından nasıl yararlanılır?

Ülkemizde üç farklı bölgede hizmet veren Uber, Ramazan ayına özel olarak hayata geçirdiği kampanya ile kullanıcılara cazip ulaşım imkanları sunmayı amaçlıyor.

Türkiye gündemini uzun bir süredir meşgul eden konulardan birisi olan Uber, kullanıcıların dikkatini çekmek adına önemli adımlar atmaya devam ediyor. İndirimli yolculuklarına Ramazan ayıyla birlikte bir yenisini eklediğini duyuran şirket, bu süre zarfı boyunca hafta içinde geçerli olmak üzere iftardan sahura yapılacak uberXL yolculuklarında yüzde 20 indirim imkanı sunuyor. Şehir içi ulaşımda konforlu ve kolay yolculuk deneyimi parolasıyla yola çıkan Uber’in bu kapmanyası 14 Haziran‘a kadar kesintisiz şekilde devam edecek. Buna ek olarak hizmeti yeni kullanmaya başlayanları da önemli hediyelerin bekliyor olması da dikkat çeken detaylar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

100 TL’yi bulan fırsat

Uber’in Ramazan’a özel sunduğu bu hediye ile tüm yeni ve mevcut kullanıcıları, 17 Mayıs-14 Haziran 2018 tarihleri arasında; İstanbul, Bodrum ve Çeşme’de yapacakları uber XL yolculuklarında hafta içi iftar saatinden sahur saatine kadar toplamda 100 TL‘ye varan indirim imkanı kazanabilecek. Yolcular her bir yolculukta en fazla 20 TL indirim kullanabilecek ve bu indirim tutarı şirket tarafından karşılanarak, doğrudan ilgili sürücü ortağına ödenecek. “RAMAZANDAUBER” promosyon koduyla indirimli yolculuk yapmak için yolcuların Uber uygulamasındaki “Ödeme” sekmesinin altında yer alan “Promosyon Ekle” butonuna basarak “RAMAZANDAUBER” kodunu bir kez eklemesi yeterli olacak. Yolcular gidilecek adresi uygulamaya girerek ve bir uberXL çağırarak, Ramazan’a özel bu indiriminden faydalanabilecek.