reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted 4’ün ilk DLC paketi indirmeye sunuldu [Video]

Uncharted 4’ün merakla beklenen ilk indirilebilir içeriği nihayet indirmeye sunuldu. Online için gelen bu içerik, oyuna yeni bir harita eklemekle kalmıyor aynı zamanda birçok yeniliği yapıma dahil ediyor. 

1.3 GB boyutundaki 1.08 versiyon numarasına sahip güncellemeyle birlikte gelen Lost Treasures adlı içerikle online moduna Sunken Ruins adlı harita ekleniyor. Tek kişilik senaryo modunu oynayanların aşina olduğu bu harita küçük yapısıyla hızlı gelişen çatışmalara sahne oluyor. Oyundaki sandıklardan Path of Indra Mystical ve P90 gibi eşyalar çıkabiliyor. Oyuncular gerçek parayla sandık alabildikleri gibi oyun içinde kazandıkları paralarla da sandık alabiliyor.

Oyunun mağazasına 50 skin ve 70 adet el ile yüz eşyası ekleniyor. Ayrıca yeni silah kaplamaları ve sevinme hareketleri de oyundaki yerini alıyor. Yeni seviye sistemi oyuncuların 70. seviyeye kadar ulaşmasını sağlıyor ve her 5 seviyede bir başka bir şekilde elde edilmesi mümkün olmayan hediyeler veriliyor. Bugünden itibaren indirilebilen güncellemenin tüm detaylarına buradan göz atabilirsiniz.