reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile’ın 5. sezonuyla ilgili bilinmesi gereken detaylar

Call of Duty: Mobile’ın 5. sezonu “Derin Sular” için geri sayım başladı. 28 Haziran‘da başlayacak yeni sezonda sevilen karakter Ghost geri dönüyor. Ghost, önceki sezonlarda bir daha geri dönmemek üzere ortadan kaybolmuş gibi görünse de, 5. sezonda sürpriz bir geri dönüş yapıyor.

Advertisement

Yeni sezonda oyuncular deniz temalı “Çelikten Deniz” etkinliğinde Ghost’un savaşın gidişatını değiştirmesine yardım edecek. Oyunun 5. sezonu üç yeni harita, yeni karakterler, birçok şanslı çekiliş, yeni silah şablonları ve 50 seviyelik savaş biletiyle geliyor. iOS ve Android kullanıcıları için indirmeye sunulacak yeni sezondaki yeniliklerden söz edelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuna eklenen üç yeni harita

Suldal Limanı: Gemi sandıkları, dar sokaklar ve yakın çatışmaya uygun iç mekanlara sahip bu orta boy taktiksel haritada oyuncular, deniz kenarında savaşabiliyor. Harita, 5’e 5 ve 10’a 10 oyun modlarında oynanabiliyor.

Tersane: Bol miktarda dikey yapılar ile farklı bir oyun deneyimi sunan bu küçük simetrik haritada oyuncuları Thames Nehri üzerinde bir tersane bekliyor. Oyuncular açık alanda ya da kapalı mekanlarda istedikleri gibi karşılaşabiliyor. Bu harita da silahlı çatışma modunda oynanabiliyor.

Aniyah Baskını: Oyuncular askeri malzeme ve koğuşlarla çevrili bir ortamın üzerinde ortaya çıkan bombalanmış bir sarayı keşfedebiliyor. Lüks sarayın içinde ya da açık alanlarda karşılaşmaya uygun olan harita 10’a 10 ve Yaşayan Ölülerin Saldırısı modlarında oynanabiliyor.

Sezonsal etkinlik

Bu etkinlikte oyuncular Hayaletler ya da Federasyon ekiplerinden birine katılıyor, düşmanlarını bombalayarak bölgeleri ele geçirmeye çalışıyor ve çeşitli günlük görevleri tamamlayarak ödüller kazanıyor. Etkinliğin sonunda haritada en fazla noktayı ele geçiren taraf, oyunu kazanmış oluyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S