reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple AirPods Mac iPad

Üniversite için Mac veya iPad satın alana Apple AirPods hediye

Apple tarafından başlatılan Türkiye kampanyası devam ediyor. Eğitime özel fiyatlarla kampanya dahilinde bir Mac veya iPad satın alın, AirPods sahibi olun. İşte detaylar;

Advertisement

Daha önce yurt dışını kapsayan, Apple tarafının üniversite özelinde Türkiye’de de başlattığı buradan ulaşabileceğiniz okula geri dönüş kampanyası kapsamında “Üniversite için Mac veya iPad satın alın. AirPods sahibi olun” açıklaması yapılıyor. Burada aynı zamanda öğrencilere ve eğitim kurumu çalışanlarına AirPods’u daha düşük ücretle AirPods Pro‘ya yükseltme şansı da tanınıyor. 29 Ekim 2020’ye kadar sürecek kampanyadan siparişe göre yapılandırılan modeller dahil iMac, iMac Pro, MacBook Pro ve MacBook Air ile iPad Pro ve iPad Air alanlar yararlanabiliyor. Biliyorsunuz AirPods Apple dünyasına için en ideal kablosuz kulaklık modelleri arasında başı çekiyor. AirPods Pro ise farkını kulak içi formunda olması ve yüksek gürültü engelleme performansı ile koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, kendi işlemcilerine sahip Mac modelleri geliştiriyor

Apple, adına uzun süredir Mac bilgisayar modellerinde kendi ARM temelli işlemcilerini kullanmak istiyor ve bunun için çalışıyor. 5 nm üretim sürecinden çıkacak yeni nesil işlemciler ile bu tarafta Intel’e ya da AMD’ye olan bağımlılığını azaltmak istediği aktarılan firmanın, bu adımıyla performans, güvenlik ve enerji tüketimi konusunda çok ciddi avantajlar elde edilebileceği söyleniyor. İşte bu WWDC 2020 kapsamında başlayan çok merak edilen dönüşüm, yeni bir dönem başlatıyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni oyun konsolu