reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’ın Okula Dönüş kampanyası hediyeyle geliyor; işte detaylar

Apple her yıl olduğu gibi bu yıl da Okula Dönüş kampanyasını sunuyor. Öğrencilere yönelik olarak hazırlanan kampanya Avrupa’daki çoğu ülkelerde, Asya’daki bazı ülkelerde ve Orta Doğu’da başladı.

Türkiye’de de hizmete sunulan kampanya MacBook Air, MacBook Pro, 24 inç iMac, Mac Pro, Mac mini, M1 işlemcili iPad Pro ve iPad Air’ı kapsıyor. Bu modellerden birini satın alan öğrencilere AirPods hediye ediliyor. Apple, AirPods haricinde belirttiğimiz cihazlarda indirim fırsatı da öğrencilere sunuyor. Giriş seviyesi iPad ve iPad mini için bu kampanya geçerli değil. Öğrenciler ikinci nesil AirPods’u ücretsiz satın alabilirken, ek bir ücret ödeyerek kablosuz şarj destekli AirPods’u veya AirPods Pro’yu da satın alabiliyor. Yurt dışında böyle bir hizmet sunulurken Türkiye’de ek bir ücret ödeyerek AirPods Pro satın almanın mümkün olup olmadığı ise henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, AirPods hediyesi haricinde indirimleri de öğrencilere sunuyor

Eğitime özel indirimle MacBook Air’ın başlangıç fiyatı 10.339 TL. Normalde bilgisayarın başlangıç fiyatı 10.999 TL. Kısa bir süre önce tanıtılan M1 işlemcili iMac’in fiyatı 14.499 TL iken, bilgisayarın eğitime özel başlangıç fiyatı 13.629 TL. Hem AirPods’a ücretsiz hem de indirimlerden yararlanmak için bir okulda öğrenci olmanız gerekiyor. Eğer böyle bir imkanınız var indirimlerden ve hediyeden faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın