reklamı kapat

POPÜLER

Smasung Galaxy Z Flip3 BESPOKE Edition sızdırıldı

Unpacked Part 2 öncesinde Galaxy Z Flip3 BESPOKE Edition sızdırıldı

Samsung imzalı yeni katlanabilir telefonlar Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 için sürüm seçenekleri artacak gibi görünüyor.

Türkiye fiyatı 21.999 TL olan Samsung Galaxy Z Fold3 ve Türkiye fiyatı 11.999 TL olan Samsung Galaxy Z Flip3, son dönemde çok dikkat çeken telefonlar oldu.

İşte bu telefonlardan Z Flip3 için Samsung Galaxy Unpacked Part 2 öncesinde sızdırılan Galaxy Z Flip3 BESPOKE Edition modeli de satışa sunuluyor.

Tron isimli kaynak tarafından sızdırılan telefon, normal Z Flip3’ten renkleriyle ayrılıyor. Söylendiği kadarıyla bu modelin dış kısımları farklı renkler ile özelleştirilebiliyor. BESPOKE Edition sürümünü Türkiye’ye gelmesi ise şimdilik pek beklenmiyor.

Samsung Galaxy Unpacked Part 2’nin de merkezinde bu özelleştirme yer alıyor. Firma bugün 17:00 itibarıyla yapılacak etkinlik için kendisi şunu diyor:

“Her kullanıcımızın farklı, renkli, bambaşka ve kendine has yaşam tarzı var. Bu nedenle kullandıkları teknoloji de elbette kişisel tarzlarını yansıtabilmeli. Samsung olarak kullanıcılarımızın teknolojiyle kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla sunduğumuz yepyeni deneyimleri Galaxy Unpacked etkinliğimizin 2. bölümünde anlatacağız.”

Samsung Galaxy Unpacked Part 2’de son gelen bilgilere göre bir donanım duyurusu yapılmayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Samsung Galaxy Z Flip3 yurt dışında çok iyi satıyor

Geçtiğimiz ay modelleriyle yurt dışındaki tüketicilerden rekor bir ilgi gördüklerini aktaran Samsung, durumdan elbette çok memnun durumda. Yüksek fiyatlarına rağmen genel olarak çok beğenilmiş gibi duran Z Fold3 ve Z Flip3, tüm Z serisini “satış konusunda” geride bırakmayı başarmış durumda.

Daha önce de söylediğimiz gibi telefonların Türkiye’de aşırı bir ilgi görmesi maalesef çok mümkün değil. Bunun arkasında telefonların kendisinden çok yukarıda açıkladığımız çok yüksek Türkiye fiyatları yer alıyor. Bu fiyatlar ile telefonlar Türkiye’de çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın