reklamı kapat

POPÜLER

Urbanista Los Angeles ANC kablosuz kulaklık

Urbanista’dan güneş enerjili şık kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık modelleri, özellikle de kafa üstü modeller yüksek pil ömrü getiriyor. Ancak Urbanista daha da fazlasının peşinde.

Urbanista imzalı kablosuz kulaklık modeli “Los Angeles ANC”, bünyesinde güneş panelleri barındırıyor. Yani bu ürün güneşten şarj olabiliyor.

İsminde de geçtiği üzere ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği olan modelde, 750 mAh pil yer alıyor. İç mekanda da şarj olabilen ürün, kağıt üzerinde sınırsız bir kullanım süresi getiriyor.

Firmaya göre bir saat güneş altında durmak, üç saatlik bir dinleme süresi getiriyor. Bu rakam bulutlu günlerde bir saatlik güneş ile iki saatlik dinleme süresine düşüyor.

Tasarımı oldukça şık olan kafa üstü formundaki Los Angeles ANC, normal şartlarda USB-C üzerinden şarj ediliyor ve tam 50 saatlik kullanım ömrü getiriyor. Yani güneş olmadan da model uzun süre görevde kalıyor.

Bünyesinde mikrofonlar yer alan ve böylece Siri ile Google Asistan gibi dijital asistanlar ile bağlantı kurabilen ürün, bağlantı için Bluetooth 5.0 kullanıyor ve istenirse kablolu olarak da kullanılabiliyor.

Güneşten şarj özelinde bir ilke imza atmayan kablosuz kulaklık, şimdilik sadece tek bir renk seçeneğine sahip.

Güneş panelleri üst kısma entegre edilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Urbanista Los Angeles ANC kablosuz kulaklık satışa çıkıyor

Yaz başında elde edilebilecek olan modelin açıklanan yurt dışı fiyatı yaklaşık olarak 232 dolar seviyesinde yer alıyor.

Bu modelin ileride aracı isimler aracılığıyla Türkiye’ye gelmesini bekliyoruz. Ancak bunun kesin olmadığını da belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit