reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 43OV6000F

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Onvo 43OV6000F için A101 kampanyası [11 Nisan 2024]

Onvo 43OV6000F televizyon yeniden A101’de satışa sunuluyor. Önümüzdeki hafta A101’de piyasaya sürülecek televizyon uygun fiyat etiketiyle öne çıkıyor. Android işletim sistemi yüklü gelen televizyon 43 inçlik ekran boyutuna sahip. Android işletim sistemi sayesinde televizyona uygulamalar yüklemek mümkün.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların kullanılabileceği Onvo 43OV6000F modelinde dört çekirdekli bir işlemci kullanılıyor. Cihazda bu işlemciye 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik ediyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. İşletim sistemi tarafında modelde Android işletim sistemi bulunuyor. Televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor. Televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor. İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 43OV6000F televizyonda 4K çözünürlük desteği var mı?

Ethernet girişine de sahip olan televizyon bu sayede hızlı internet deneyimine de imkan tanıyor. 4K çözünürlük desteğine sahip olmayan model 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük vadediyor. Televizyonda 2 adet 10 watt gücünde hoparlör bulunuyor. Televizyon 11 Nisan 2024’te A101’de satışa çıkacak. Televizyonun kampanyalı fiyatı ise 6.899 TL olacak. Cihaz taksitli olarak da temin ediliyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER