reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 65OV6000U

Onvo 65OV6000U Ultra HD televizyon için A101 kampanyası [Mayıs 2024]

Onvo 65OV6000U televizyon için A101 kampanyası açıklandı. Bu hafta A101’de satışa çıkacak televizyonda Android 13 tabanlı bir işletim sistemi mevcut. Bu işletim sistemi mobil cihazlarda olduğu gibi uygulamaların kullanılabilmesine imkan tanıyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların kullanılabileceği Onvo 65OV6000U modelinde dört çekirdekli bir işlemci kullanılıyor. 4K çözünürlük sunan cihazda bu işlemciye 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik ediyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. İşletim sistemi tarafında modelde Android işletim sistemi bulunuyor. Televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor.Televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 65OV6000U televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor. 23 Mayıs’ta satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 16.499 TL. Yeni indirim haberlerini de yayınlamayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın