reklamı kapat

POPÜLER

TECNO Camon 12 Air

Uygun fiyatlı telefonlarıyla dikkat çeken TECNO Mobile Türkiye’de

Uygun fiyata akıllı telefon sahibi olmayı düşünenlere güzel bir haberimiz var. Uygun fiyatlı telefonlarıyla tanınan TECNO Mobile, Türkiye pazarına gireceğini gerçekleştirdiği lansmanda duyurdu.

Şirket, Camon ve Spark marka akıllı telefonların Vodafone mağazalarında satış sunulacağını açıkladı. Satış hacminin yüzde 85’i, 1.600 TL – 3.200 TL fiyat aralığında akıllı telefonlar olan TECNO, orta ve üst düzey akıllı telefonlar sunma stratejisi ile Türkiye pazarının gerekliliklerine uygun olduğunu fark etti ve çığır açan ürünleri ile Türk tüketicilerini kamera odaklı yaklaşımı ve akıllı telefon ürünleriyle hem genel ve hem kamera deneyimini geliştirmeyi hedefliyor.  Transsion Holdings, IDC 2019 verilerine göre Afrika pazarında cep telefonu ve akıllı telefon sıralamasında 1. sırada, global cep telefonu sıralamasında ise 4. sırada yer alıyor.

TECNO Mobile Camon 12 Air kameralarıyla dikkat çekiyor

TECNO Mobile’ın Türkiye’de satışa sunacağı ilk model Camon 12 Air. 2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden ve 4 GB RAM’den güç alıyor. Telefonun depolama kapasitesi ise 64 GB. Neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip olan telefonun sol tarafında kamera için bir ekran deliği yer alıyor. 1.600 x 720 piksel çözünürlüklü 6,55 inç ekranın tercih edildiği modelde pil kapasitesi ise 4.000 mAh.  Telefonun arka kısmında ise 16 megapiksel kameraya 2 megapiksel ve 5 megapiksel kameralar eşlik ediyor. Telefonun ön tarafında ise 8 megapiksel kamera mevcut. Parmak izi sensörün de bulunduğu telefonun fiyatı ise 1.649 TL.

TECNO Mobile Spark 4 Lite ne gibi özellikler sunuyor?

TECNO Mobile’ın bir diğer telefonu ise Spark 4 Lite. Uygun fiyatıyla dikkat çeken modelde 6,52 inçlik ekran ve 2 GB RAM bulunuyor.  32 GB’lık hafızayı bünyesinde barındıran telefonda 8 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera yer alıyor. Parmak izi sensörüne de sahip olan telefonun Türkiye fiyatı ise 1.099 TL.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için sonunda gelen harika güncelleme