reklamı kapat

POPÜLER

Üzerini fütursuzca çizebileceğiniz çalışma masası: WriteyDesk [Video]

Çalışma masasındaki not defterlerini kaldırma zamanı geldi. WriteyDesk ile masanızın üstüne dilediğiniz gibi notlar alabilir, istediğiniz gibi çizimler yapabilirsiniz.

Dışarıdan bakıldığında standart bir çalışma masası gibi görünen WriteyDesk, esasen bir yazı tahtası ve masa hibriti. Z tasarımlı güçlü ayakları ve ahşap görünümlü yazı tahtası yüzeyi ile kullanıcıların çalışma prensiplerini tamamen değiştirmeye hazırlanan WriteyDesk bir Kickstarter projesi. Bir de klasik beyaz versiyonu bulunan masayı çalışırken devasa bir not defteri gibi kullanabilirsiniz. Beraberinde özel kalemlerle gelen WriteyDesk’te yazılar yazıldıktan sonra elinizi hafifçe sürterek ya da kumaşla yavaşça silmek mümkün olmuyor. Bu sayede notların yanlışlıkla silinmesinin önüne geçiliyor. Yazıları silmek için biraz güç uygulamak şart.

WriteyBoard ekibi tarafından geliştirilen masa Kickstarter’da 25 bin dolar bağış toplamayı hedefliyor. Masanın Kickstarter fiyatı ise 240 dolardan başlıyor. Ekip beklenenden daha fazla bağış toplaması durumunda kullanıcılara yeni çözümler de öneriyor. Örneğin 50 bin dolarlık bağışa ulaşıldığında masanın altına priz yerleştirebileceğiniz gibi 75 bin dolara ulaşılırsa standart dikdörtgen bir masa yerine yuvarlak beyaz bir masaya sahip olabilirsiniz. 100 bin dolarlık hedefin ödülü ise yuvarlak ahşap görünümlü masa olarak belirtilmiş. Masanın ağustos ayından itibaren kullanıcılarla buluşturulması planlanıyor. Projenin Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR