reklamı kapat

POPÜLER

Cemtrex SmartDesk

Bilgisayar tutkunlarını kıskandıracak özellikleriyle “kontrol merkezi” tadında akıllı bilgisayar masası [Video]

Akıllı cihazların artmasıyla bilgisayar masalarının önemi ciddi oranda azaldı. Ancak halen etkili şekilde çalışmak ve bilgisayar oyunlarını oynamak için güzel masalara ihtiyacımız var. İşte bu noktada hazırlanan Cemtrex SmartDesk, limitleri sonuna kadar zorluyor.

Cemtrex firması tarafından hazırlanan SmartDesk, kendisine özgü özelliklerle fark yaratan bir “akıllı bilgisayar masası”. Hepsi bir arada formunu benimseyen ürün, adeta bir “kontrol merkezi” havası yaratıyor. Bünyesinde üç adet 24 inç IPS dokunmatik ekran yer alan masa, toplamda 72 inç bir çalışma alanı getiriyor. Özel yapısı sayesinde kişileri bu üç ekranın tam merkezine yerleştiren SmartDesk, yerleşik bir klavye ve dokunmatik yüzey ile kontrol edilebiliyor. Ancak kontrol için sadece bu yöntem yok. Dediğimiz gibi ekranları dokunmatik olan sistem, ayrıca el hareketlerini de algılıyor. Yani ekrandaki örneğin açık doküman temel el hareketleriyle yönetilebiliyor ya da açık sayfalarda gezilebiliyor. Masasının en ilginç yanlarından bir tanesi de doküman tarama özelliği. Üzerinde konulan dokümanları tarayarak dijital ortama aktarabilen masa, bir kablosuz şarj yüzeyini de bünyesinde barındırıyor. Bu sayede destekli telefonlar rahatlıkla şarj edilebiliyor. Aynı zamanda bünyesine entegre kablosuz kulaklıkları bulunan masa, yükseklik ayarına da sahip. Bu sayede hem oturarak hem de ayakta kontrol elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Cemtrex SmartDesk
Cemtrex SmartDesk
Cemtrex SmartDesk
Cemtrex SmartDesk
Cemtrex SmartDesk
Cemtrex SmartDesk
Cemtrex SmartDesk
Cemtrex SmartDesk

Cemtrex SmartDesk gerçekten dikkat çeken bir masa

Gücünü altına yerleştirilen Intel Core i7 işlemcili bir sistemden alan ve bünyesinden sadece tek bir güç kablosu çıkan ürün, tahmin edebileceğiniz üzere hiç de ucuz değil. 4 bin dolar fiyatı bulunan masa, özel isteklerle daha da pahalı hale geliyor. Eylül ayında dağıtıma çıkacak cihazın, tanıtım videosu ise aşağıda yer alıyor.

İlgili Video