reklamı kapat

POPÜLER

Vestel’den Venus Z20’yi satın almayı düşünenlere güzel fırsat [Video]

Vestel, şubat ayında tanıttığı üst düzey akıllı telefonu Z20’yi satışa sundu. Venus Z20, lansmana özel Desibel kulaklık hediyesi ve V Hepyeni abonelik fırsatıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Lansmana özel yapılan kampanya ile perakende satış fiyatı 229 TL olan Desibel Bluetooth kulaklık Venus Z20 alanlara ücretsiz veriliyor. 

Venus Z20 alanlara değeri 695 TL’yi bulan TV+, Fizy ve Venus Güvencem’den oluşan fırsat paketi hediye ediliyor. Venus Güvencem hizmet paketi de bozulma, kırılma ve hırsızlığa karşı güvence sağlıyor. Bu pakette ayrıca ön ve arka cam koruyucu film de bulunuyor. Z20 alanlara Filbox aboneliği de 6 ay boyunca ücretsiz geliyor. Ayrıca, kişiye özel diyet planı ve sağlıklı yaşam içerikleri sunan diyet platformu Diyetkolik’ten 6 aylık diyet planı hediye. 2.099 TL‘den satışa sunulan telefon hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Vestel’den Venus Z20 hakkında açıklama

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, “Akıllı telefon üretirken hedefimiz, müşterilerimize yüksek teknolojiyi erişilebilir fiyatlarla sunmak. Bugün sosyal ağların yoğun olarak kullanıldığı Türkiye’de kullanıcılar için cep telefonunda fiyatın yanı sıra aranan en önemli özellik fotoğraf kalitesi. Venus Z20, ön ve arka kameraları, hafızası, ekran boyutuyla ile fotoğraf tutkunlarını çok memnun edecek” dedi. Türkiye’de cep telefonu değiştirme sıklığının 1.5 yıl olduğunu belirten Erdoğan “Venus Z20’yi V Hepyeni’ye aylık 119 TL taksitle abone olarak alanlar 18 ay sonra yeni modelle değiştirebilecekler. Böylece tüketicilerimiz cep telefonunda hep yeni teknolojiyi takip edecekler” diye konuştu.

Video