reklamı kapat

POPÜLER

ViewSonic M2

ViewSonic M2 Full HD projektör için yeni fiyat avantajı [Kasım 2023]

ViewSonic M2 projektör için yeni bir kampanya yapıldı. Ev dışında dış ortamlarda da film izlemek isteyenler için iyi bir çözüm sunan model kablolu olarak da kullanılabiliyor.

ViewSonic M2 cihazını dış ortamda kullanmayı planlıyorsanız USB-C destekli bir taşınabilir bir şarj cihazına sahip olmanız gerekiyor. 1.200 lümenlik bir parlaklığa sahip olan modeldeki Cinema SuperColor+ desteği de görüntü kalitesini iyileştiriyor. 100 inçe kadar görüntüleri duvara yansıtabilen projektörde Aptoide adı verilen uygulama mağazası da olduğu için Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar da kullanılabiliyor. AirPlay desteğine sahip olan projektörde iPhone, iPad veya Mac bilgisayarlardaki içerikler de hızlı bir şekilde aktarılabiliyor. Projektöre yüklenen uygulamalar uzaktan kumandayla kontrol edilebiliyor. Uzaktan kumanda haricinde iOS cihazlara yüklenen vRemote isimli uygulamayla da projektör kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ViewSonic M2 projektörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Yaklaşık 1,3 kilogram ağırlığında olan Full HD çözünürlüklü projektörde dahili bir Wi-Fi bulunmadığı için kutudan çıkan Wi-Fi adaptörünü cihazın arkasında yer alan USB bağlantısına takılması gerekiyor. Bu adaptör projektöre takılmadığında projektör Wi-Fi ağlarına bağlanamıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan projektörün indirimli fiyatı ise 17.999 TL. Projektör vade farksız kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Sunduğu görüntü kalitesiyle bizim beğenimizi kazanan projektörün detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

viewsonic

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER