reklamı kapat

POPÜLER

Vivo Erkek A Milli Takım

Vivo, Erkek A Milli Takım’ın yeni ana sponsoru oldu

Dünyanın en büyük 5 akıllı telefon üreticisi arasında yer alan Vivo, Türkiye Erkek A Futbol Milli Takım’ın “Ana Sponsoru” oldu.

Türkiye pazarına 3 ay önce iddialı bir giriş yapan Vivo’nun, yapılan açıklamaya göre TFF ile gerçekleştirdiği sponsorluk Türkiye’ye verdiği değeri gösteriyor. Pandemi kısıtlamaları nedeniyle online basın toplantısı ile gerçekleştirilen sponsorluk imza töreninde konuşan Vivo Türkiye CEO’su Andrew Liu, futbolun tüm dünyada birleştirici bir unsur olduğunu belirterek “Futbol tutku ve coşku dolu bir spor ve dünya çapında milyonlarca taraftara neşe ve heyecan veriyor. Futbolun ruhu, titiz ve sürekli ilerlemeyle yakından alakalı. Bunlar hem Türk Futbolu’nun hem de Vivo’nun ulusal ve global arenada paylaştığı değerler.” dedi.

İmza törenine video konferans yöntemiyle katılan TFF Başkanı Nihat Özdemir ise “TFF olarak futbolda değerli yatırımları olan Vivo ile iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Federasyonumuz her zaman dünyanın en iyi markalarıyla iş birliği yapmıştır. Vivo’nun Türkiye pazarına girme kararı bizi bir araya getirdi. Çinli bir ortakla ilk kez iş birliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Vivo küresel, öncü bir teknoloji şirketi ve onlarla olan ortaklığımız, Milli Takımımız için Dünya Kupası Elemeleri ve EURO 2020 öncesinde ekstra bir motivasyon olacaktır.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online imza törenine ayrıca, TFF Sponsorluklar ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Milli Kaleci Mert Günok da katıldı. Erkek A Milli Futbol Takımı’na “Ana Sponsor” olan Vivo, ayrıca A Milli Takım’ın “Resmi Akıllı Telefon Ortağı” olacak. Daha önce FIFA 2018 Dünya Kupası’nın ana sponsorları arasında yer alan şirket, Türkiye Erkek Futbol Milli Takımı haricinde EURO 2020 turnuvalarının da resmi akıllı telefon ortağı.

Düzenlenen online imza töreni ve basın toplantısında vivo markasının Erkek A Milli Futbol Takım’ının ana sponsoru olduğunu duyurmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten belirten Vivo Türkiye CEO’su Andrew Liu, “Bu güzel ülkeye ve insanlarına sağlam bir bağlılıkla Ağustos 2020’de Türkiye pazarına girmekten onur duyduk ve bugün kararlılığımıza ve adanmışlığımıza yönelik somut bir adım atıyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu ile bizi “resmi akıllı telefon ortağı”, daha da önemlisi önümüzdeki iki yıl boyunca Türkiye A Milli Takımı’nın güvenilir ortağı yapacak bir anlaşma imzalıyoruz.” dedi.

Vivo Türkiye özelinde önemli bir adım attı

vivo’nun dünyada futbola önemli yatırımları olduğunu belirten Liu, “Şirket olarak insanları kendine saygı duymaya ve enerjik bir yaşam tarzına sahip olmaya teşvik etmenin önemine inanıyoruz. FIFA World Cup ™ ‘ın 2018’in resmi sponsoruyduk ve geçen ay UEFA 2021’e sponsorluğumuzu duyurmuştuk. Spor ve uluslararası turnuvalarda desteğimizi sağlamaya kararlıyız ve vermeye devam edeceğiz. Futbol tutku ve coşku dolu bir spor ve dünya çapında milyonlarca taraftara neşe ve heyecan veriyor. Futbolun ruhu, titiz ve sürekli ilerlemeyle yakından alakalı. Bunlar hem Türk Futbolu’nun hem de vivo’nun ulusal ve global arenada paylaştığı değerler. “ şeklinde konuştu

Türk A Milli Takımı’nın asla pes etmediğini ve her zaman“Dev Oyna”dığını ve bağlılığı, cesareti ve nihai başarıya olan inancıyla milyonlara ilham verdiğini aktaran Liu, “Şirket olarak, bu heyecan vereci yolculukta Türk Erkek A Milli Takımı’nın ve Türk taraftarlarının gerçek bir ortağı olmak istiyoruz. Türkiye’de her açıdan “Dev Oynuyoruz!”.

Basın toplantısı ve imza töreninde ayrıca Milli Kaleci Mert Günok da yer aldı.
Türkiye Erkek A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş ise “Ülkemizi Avrupa Şampiyonası’nda temsil edeceğiz. Dünya Kupası’na katılma hedefimiz var. Sponsorlarımızı da büyük futbol ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Onlarla birlikte hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyoruz. Futbolumuzun marka değerinin büyümesi adına bu tarz anlaşmaları oldukça önemsiyoruz. Bu nedenle vivo firmasına ve yüm yetkililerine teşekkürlerimizi sunuyorum” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Bu da Apple’ın fiyatı nefes kesen yeni kulaklığı