reklamı kapat

POPÜLER

Vivo X Fold 3

Vivo X Fold 3, dikkat çekecek bir Mac detayı ile geliyor olabilir

Yolda olan yatay formlu gelişmiş katlanabilir telefon modellerinden Vivo X Fold 3, dikkat çekecek bir Mac detayı ile geliyor olabilir.

Yakında tanıtılacağı aktarılan Vivo X Fold 3 ve aynı zamanda X Fold 3 Pro, yeni yapılan paylaşımlara göre Apple’ın Mac bilgisayarlar modelleriyle bağlantı kurabilir. Yüksek ihtimalle bu altyapı için özel bir uygulama / yazılım hazırlayan firma, bu sayede Mac sahiplerinin ekran olarak X Fold 3’ü kullanmasına olanak tanıyacak gibi duruyor. İki farklı kaynağın doğruladığı bu gelişme, eğer gerçekse kablosuz ekran paylaşımı temelinde çalışacak ve çok büyük bir adım olmamasına rağmen bazı kişilerin hoşuna gidecek ve belirli spesifik durumlarda ciddi fayda sağlayabilecek. Bu arada eğer kaçırdıysanız son 1-2 haftadır katlanabilir telefon pazarıyla alakalı olarak çok sayıda ilginç bilgi geliyor. Örneğin geçtiğimiz günlerde, “OPPO ve Vivo katlanabilir telefon üretmeyi bırakacak” iddiaları çok ses getirdi. Bu çok da bilinen bir kaynaktan gelmeyen iddiayı diğer kaynaklar yalanlandı, BBK çatısı altındaki iki devden yeni katlanabilir telefonların geleceği aktarıldı. Ancak bu konuda gelen yeni bilgiler, katlanabilir telefon pazarıyla alakalı kesinlikle olumsuz bir durum olduğunu gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çin merkezli sağlam isimlerden Digital Chat Station (DCS), birden fazla büyük üreticinin katlanabilir telefon projelerini dondurduğunu belirtti. DCS burada spesifik bir isim ya da neden vermiyor, ayrıca yine adı verilmeyen iki firmanın “ufak” boyutlu katlanabilir modelleri rafa kaldırdığını belirtiyor. Ciddi olarak düşüş gördüğü aktarılan katlanabilir cihaz pazarında henüz çok fazla para yok ancak son paylaşımlar pazarın direkt olarak Samsung’a kalacağını gösteriyor.

Vivo X Fold 3 katlanabilir telefon modeli yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli