reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 Pro

14 gün pil ömrü vadeden Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat için 1.500 TL’lik fiyat avantajı [Şubat 2024]

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat için yeni bir kampanya yapıldı. Fiyat/performans odaklı akıllı saat dalış yapmayı seven kullanıcılar için faydalı özelliklerle geliyor. 30 metre suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan saat golf takibi de yapabiliyor.

Huawei Watch GT 3 Pro, vuruş hızı, vuruş temposu, geri dönüş süresi ve düşüş süresi gibi profesyonel vuruş verilerini kaydediyor. Piyasadaki üst segment modellerinde olduğu gibi EKG de çekebilen saat damar sertliğiyle ilgili bilgi de paylaşabiliyor. Henüz Türkiye’de bu özellik aktif olmasa da önümüzdeki günlerde gelecek yazılım güncellemesiyle bu özelliğin de Türkiye’de aktif hale gelmesini bekliyoruz. Akıllı saat vücut sıcaklığını da ölçebiliyor. Seramik gövdesi sayesinde hem hafif hem de dayanıklı olan Watch GT 3 Pro, HarmonyOS dışında iOS ve Android’li akıllı telefonlarda da uyumlu şekilde çalışıyor. Özellikleriyle dikkat çeken saat, stres ve uyku takibi yapabiliyor. Safir cam sayesinde çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan saat Gorilla Glass’ın camlarına kıyasla çok daha dayanıklı. Akıllı saat tam dolu pille 14 güne varan pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saatin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Safir cam saati aynı zamanda darbelere karşı da koruyor. Akıllı saatin indirimli fiyatı ise 8.499 TL. Piyasadaki fiyatı 6.999 TL olan akıllı saatin titanyum gövdeli modelinin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER