reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone 37. İstanbul Maratonu için geri sayım başladı

37. İstanbul Maratonu için hazırlıklar başladı. 15 Kasım Pazar günü gerçekleşecek maraton bu yıl da Vodafone sponsorluğunda festival havasında geçecek.

Her geçen yıl büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleşen 37. İstanbul Maratonu, Vodafone önderliğinde İstanbullulara keyif dolu bir hafta sonu geçirme imkanı sunuyor. Maratona özel etkinlikler, konserler, ücretsiz ikramlar derken Vodafone maratonu adeta bir festivale dönüştürme konusunda kararlı.

Vodafone aboneleri, 14-15 Kasım tarihlerinde Karaköy ağırlıklı olmak üzere tüm İstanbul’da geçerli özel indirimlerden faydalanabilecek. Vodafone Red abonbelerine Big Chefs’lerde Türk kahvesi ikramı, Caribou Coffee’lerde ücretsiz içecek ikramı ve özellikle Karaköy civarındaki kafe ve restoranlarda indirimli içecek ve yemek fırsatı bunlardan bazıları.

Maraton günü konserlerle de festival havasını sonuna kadar hissettirecek. Tophane meydanına kurulacak Vodafone FreeZone sahnesinde Yüzyüzeyken Konuşuruz, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Adamlar, The Away Days ve Entegre grupları sahne alacak.

Vodafone 37. İstanbul Maratonu boyunca gerçekleşecek etkinlik ve fırsatlarla ilgili detaylı ve güncel bilgilere resmi Facebook etkinlik sayfasından ulaşabilirsiniz.