reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Vodafone, “Her Şey Dahil Pasaport” tarifesinin kapsama alanını genişletiyor

Vodafone’un yurt dışındayken fatura kaygısı yaşamadan telefon kullanımına olanak sağlayan “Her Şey Dahil Pasaport” tarifesinin kapsama alanını genişliyor. Yapılan açıklamaya bakılırsa tarifeye iki ülke daha dahil edildi.

Hangi ülkede olursanız olun kullanıcılarını kolay erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone müşterilerine “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetini sunuyor. Yurt dışında büyük kolaylık sağlayan bu tarife artık komşumuz Gürcistan ve fazlaca turist çeken Çin‘de de geçerli olacak. Bu kapsamda Vodafone Red’li aboneler tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve interneti yurt dışında da Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabiliyor. Kullanım yapılmayan günler için herhangi bir ödeme alınmıyor. Dakika, SMS veya internet kullanımı yaptıklarında gün başına 14,90 TL ücret ödeniyor.

Vodafone’un “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetinin geçerli olduğu ülkeler ise şöyle: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bolivya, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Fransa, Gana, Guatemala, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsviçre, İtalya, Jamaika, Kanada, Katar, KKTC, Kolombiya, Kosta Rika, Letonya, Litvanya, Macaristan, Malta, Meksika, Mısır, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Surinam, Şili, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan ülkelerindeki maritime ve uydu operatörleri dışındaki anlaşmalı tüm operatörler.

Son olarak Gürcistan, Çin, Sırbistan, Makedonya, Hırvatistan, Polonya, Kosova, İsveç, Lihtenştayn, Lesoto Krallığı, Monako Prensliği, San Marino Cumhuriyeti ve Slovenya’nın da eklenmesiyle “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetinin kapsamı 64 ülkeye ulaştı.