reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone

Vodafone’dan araç sahipleri için kullanışlı hizmet; V-Araba

Vodafone tarafından kısa süre önde başlatılan V-Yaşam tarifesi kapsamında kullanılabilen V-Araba hizmeti, beraberinde önemli destekler getirecek.

Otomobillerin üzerinde her ne kadar hırsızlık durumlarına karşı bazı önemlerle yer alsa da, araç takip sistemlerinin özellikle kullanıcı cephesinde fazlasıyla tercih edildiğini biliyoruz. Halihazırda gerek yerel gerekse küresel pek çok marka tarafından sunulan bu sistemler arasında şimdi de önemli telekomünikasyon şirketlerinden birisi olan Vodafone dahil oluyor. Kısa süre önce benzer hizmeti evcil hayvan sahipleri için geliştiren Vodafone’un V-Araba adını verdiği yeni ürünü ile araç sahipleri otomobillerini uzaktan takip ederek güvende olup olmadığını anlayabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

V-araba ile gelenler

Vodafone’un V-Yaşam markası altında Arvento işbirliğiyle sunduğu, V-Yaşam mobil uygulamasıyla kurulabilen V-Araba ile araç sahipleri, araçlarını nereye park ettiklerini “Aracımı Bul” moduyla anında hatırlayabiliyor. “Park Modu” ile araçlarının bulunduğu yerden hareket ettirildiğinde uyarı mesajı alan araç sahipleri, “Seyahat Modu” ile araçlarının hangi gün nerede kullanıldığını bilerek seyahat geçmişini takip edebiliyor; “Vale Modu” sayesinde araçlarını izleyebiliyor ve nereye park edildiğini görebiliyor. Son olarak sunulan “Servis Modu” ile de araçların servis durumunu takip edebiliyor ve arıza durumunda mesaj alınabiliyor. Vodafone, V-Araba hizmeti için ayda 10 TL’den V-Yaşam Tarifesi de sunuyor. V-Yaşam Tarifesi’ne ek ayda 49 TL’ye 12 ay taksitle alınabilen V-Araba, Vodafone mağazalarından ya da Vodafone’un V-Yaşam web mağazasından temin edilebiliyor. V-Yaşam Tarifesi, yurtdışında Her Şey Dahil Pasaport’un geçerli olduğu 45 ülkede ek ücret ödemeden kullanılabilecek.