reklamı kapat

POPÜLER

Red

Vodafone kullanıcılarına Pazartesi Sürprizi

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda mükemmel müşteri deneyimi sağlamaya odaklanan Vodafone, faaliyetlerinin merkezine yerleştirdiği müşterileri için bir ilki daha gerçekleştiriyor. Vodafone abonelerinin hatlarıyla ilgili tüm işlemleri kolayca yapabilmelerine imkan tanıyan Vodafone Yanımda mobil uygulaması, abonelerin her pazartesi kendilerine özel sunulan sürpriz ve özel hediyelerden birini kazanmasını sağlıyor.

Pazartesi günleri tüm kullanıcılarına kişiye özel sürpriz hediyeler kazandıran “Vodafone Yanımda” uygulaması içinde “Bana ne var?” isimli bölüm bulunuyor. Sürpriz hediyelere “Bana ne var?” bölümünden ulaşabilen Vodafone’lular, bu sekme içindeki “Pazartesi Sürprizi” bölümüne girip telefonlarını sallayarak kendilerine özel sunulan iki sürpriz hediyeyi görüntüleyebiliyor ve bu iki hediyeden dilediklerini seçiyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu sürpriz hediyeler veya diğer avantajlara ulaşmak isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonlarına AppStore ve Android market aracılığıyla “Vodafone Yanımda” mobil uygulamasını indirmeleri yeterli. Uygulamayı telefonlarına yükleyen Vodafone’luların sürpriz hediyelerden birini kazanmak için her pazartesi uygulamaya girmeleri, akıllı telefon sahibi olmayanların ise 5065’e kısa mesaj (SMS) atmaları yeterli oluyor.

Kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulamasının “Bana ne var?” alanında pazartesi sürprizlerine ek olarak, “Haftanın Her Günü Özel Teklifler” bölümünde kendilerine özel avantajlı dakika, SMS ve internet paketleri gibi Vodafone kampanyalarından, “Marka Fırsatları” bölümünde ise ulaşımdan yemeğe, etkinliklerden giyime, birçok ünlü markanın Vodafone’lulara özel avantajlarından faydalanabiliyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu diğer hediyeler arasında Vodafone Arena’daki bir Beşiktaş maçını VIP tribününden izleme imkanı, özel konser ve etkinliklere bilet gibi sınırlı sayıdaki fırsatlar bulunuyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Vodafone kullanıcılarına Pazartesi Sürprizi” için 5 cevap

 1. QQ dedi ki:

  Vodafone a bu kadar amatörlüğü yakıştırmadım sinemaya gittim 1 bilet badava yazıyor ama salondaki görevli bir bilet aldıktan sonra 1 biletin bedava olacağını söyledi halbuki yanımda uygulamasında böyle bir şart yok m.temsilcisini aradım salağın kampanyadan haberi yok anlayacağınız kampanya kodu çöp oldu zoruma gidense müşteri temsilcisinin sorunu çözmek bir yana dursun kampanyadan haberi yok

 2. Abdulkadir dedi ki:

  Zaten 2.si bedavadir Adam sana neden bedava bilet versin bitane al bitanede yanında versin bu kadar basit

 3. Tenten dedi ki:

  Bana bugün indirim geldi bugün için hergün için mi gecerli

 4. Ramiz dedi ki:

  Zaten bir bilet satin alana bir bilet bedava 😂

 5. Yusuf dedi ki:

  Gelmiyor net bu