reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone kullanıcılarına Pazartesi Sürprizi

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda mükemmel müşteri deneyimi sağlamaya odaklanan Vodafone, faaliyetlerinin merkezine yerleştirdiği müşterileri için bir ilki daha gerçekleştiriyor. Vodafone abonelerinin hatlarıyla ilgili tüm işlemleri kolayca yapabilmelerine imkan tanıyan Vodafone Yanımda mobil uygulaması, abonelerin her pazartesi kendilerine özel sunulan sürpriz ve özel hediyelerden birini kazanmasını sağlıyor.

Pazartesi günleri tüm kullanıcılarına kişiye özel sürpriz hediyeler kazandıran “Vodafone Yanımda” uygulaması içinde “Bana ne var?” isimli bölüm bulunuyor. Sürpriz hediyelere “Bana ne var?” bölümünden ulaşabilen Vodafone’lular, bu sekme içindeki “Pazartesi Sürprizi” bölümüne girip telefonlarını sallayarak kendilerine özel sunulan iki sürpriz hediyeyi görüntüleyebiliyor ve bu iki hediyeden dilediklerini seçiyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu sürpriz hediyeler veya diğer avantajlara ulaşmak isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonlarına AppStore ve Android market aracılığıyla “Vodafone Yanımda” mobil uygulamasını indirmeleri yeterli. Uygulamayı telefonlarına yükleyen Vodafone’luların sürpriz hediyelerden birini kazanmak için her pazartesi uygulamaya girmeleri, akıllı telefon sahibi olmayanların ise 5065’e kısa mesaj (SMS) atmaları yeterli oluyor.

Kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulamasının “Bana ne var?” alanında pazartesi sürprizlerine ek olarak, “Haftanın Her Günü Özel Teklifler” bölümünde kendilerine özel avantajlı dakika, SMS ve internet paketleri gibi Vodafone kampanyalarından, “Marka Fırsatları” bölümünde ise ulaşımdan yemeğe, etkinliklerden giyime, birçok ünlü markanın Vodafone’lulara özel avantajlarından faydalanabiliyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu diğer hediyeler arasında Vodafone Arena’daki bir Beşiktaş maçını VIP tribününden izleme imkanı, özel konser ve etkinliklere bilet gibi sınırlı sayıdaki fırsatlar bulunuyor.