reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen, Beetle Convertible Denim ile modaya uydu

09 Mart 2016

Volkswagen‘in 70’li yıllara damga vuran böceğinden vazgeçeceği yok. Vazgeçmesi için hiçbir sebep de yok zira bu sevimli otomobil hiçbir zaman büyüyüp yaşlanacağa benzemiyor. Volkswagen de neredeyse her yıl yeni bir Beetle versiyonu duyurarak hayranlarını memnun etmeye devam ediyor. Tıpkı geçtiğimiz yıl konsepti tanıtılan ve an itibarıyla yola çıkmaya hazır olan Beetle Convertible Denim gibi.

70’lerin Jeans Bug‘ı üzerine geliştirilen 2016 model Beetle Convertible Denim, bildiğimiz tasarımının yanında, ismindeki “denim”e vurgu yapan detaylara sahip. Bunların arasında iç mekanda kullanılan kot pantolon görünümlü kumaş malzeme, yine kot ceplerini andıran Beetle etiketleri ve genel olarak hem dış hem de iç mekanda kullanılan mavi renk detayları yer alıyor. Adı üzerinde bir cabrio, yani üstü açılır olan Beetle Denim, Volkswagen’in MB II bilgi eğlence sisteminden faydalanıyor.

Kaputunun altında 1,8 litre hacimli turbo beslemeli motorunu koruyan Beetle Denim, 170 beygir güç üretmeye devam ediyor. Yalnızca 2 bin adet üretilecek 2016 Beetle Convertible Denim 26.815 dolardan başlayan fiyatlarla yurt dışında satışa sunulmuş durumda.

YORUMLAR