reklamı kapat

POPÜLER

2019 Volkswagen Touareg

Paylaşılan özel videolar eşliğinde 2019 Volkswagen Touareg’in merak ettiğiniz detaylarına yakından bakın [İzle]

Kademeli olarak önümüzdeki yaz döneminden itibaren satışlarına başlanacak olan 2019 Volkswagen Touareg, videolar eşliğinde detaylandırıldı.

Pekin Otomobil Fuarı’nda sergilenmek üzere tanıtım etkinliği geride bıraktığımız gün gerçekleştirilen 2019 Volkswagen Touareg, özellikle iç dünyasına yapılan değişimlerle kullanıcıların beğenisini kazandı. En üst seviye donanım paketinde, 12 inç’lik tamamen dijital sürücü ekranı ve 15 inç’lik devasa bir multimedya ekranla kombin edilen kokpit bölümü malzeme kalitesi konusunda da hissedilir şekilde iyileştirildi. Bu iki parçayı bir araya getirdiğimizde bizleri 27 inç’lik yatay bir “televizyon” ile karşılayan üçüncü jenerasyon Touareg’in dış tasarımında ise yerin de karakteristik farklılıkların varlığını gözlemledik. İlk tanıtıldığında detaylı fotoğraflara yapılan değişimleri gözler önüne seren Volkswagen, kısa süre sonra resmi kaynakları üzerinden paylaştığı videolar ile akıllardaki soru işaretlerini cevaplıyor.

Her şeyiyle daha modern

Paylaşılan videolarda iç bölümüne eklenen yeni ekranların fonksiyonel kullanımlarıyla ilgili meraklılarının akıllarındaki soru işaretlerini gideren Volkswagen, bizleri de sürüş dinamikleriyle ilgili meraklandırmayı başarıyor. Motor bölümünde Türkiye’nin de içerisinde yer aldığı Avrupa pazarında 3.0 litrelik V6 makineyle gelecek olan 2019 Touareg 231 ve 286 beygirlik iki versiyonla satın alınabilecek. İleriki dönemde 367 beygirlik plug-in hybrid seçeneğinin de kullanıcıları beklediğini hatırlatmakta fayda var. Sözü fazla uzatmadan sizleri videolarla baş başa bırakalım.

Video 1: Dış tasarım

Video 2: İç tasarım