reklamı kapat

POPÜLER

Volvo

Volvo’dan kamyon ailesi için fantastik filmlere meydan okuyan reklam [Video]

Büyük bütçeli filmlere meydan okuyan Volvo kamyon modellerinin reklam filmi, son dönemlerin en iddialı projelerinden birisi olarak karşımızda.

Volvo; binek, SUV, kamyon gibi pek çok ve bir o kadar da birbirinden zorlu sınıflarda modelleri kullanıcılarla buluşturan önemli birkaç üreticiden birisi. Son dönemlerde daha çok elektrikli ve hibrit modelleri üzerinden gündeme gelen İsveç merkezli marka, kamyon ve çekicileri için de benzer stratejinin adımlarını atıyor. Güvenlik kriteri denildiğinde akla ilk gelmesinin yanından Volvo’yu ilgi çekici kılan parçalarından birisi de reklam kampanyaları. Bunun en güzel ve son örneklerinden birisi, kamyon departmanı tarafından bizlere sunuluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volvo Başkanı reklamın en büyük sürprizlerinden

“Kule” adıyla markanın sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı reklam filminde, en üssten aşağıya kadar uzanan kamyon modellerini görüyoruz. FH, FH16, FM ve FMX’in üst üste karşımıza çıkarıldığı işleyişte toplamda 15 metreyi bulan bir kuleden gerçekten bahsedebiliriz. Reklam filminin en büyük süprizi ise yakın planda kendisini gösteriyor. Bolca, duman, şimşek ve ışıkların arasında kamyonların üstünde duran adamın aslında şirketin başkanı Roger Alm olduğunu görmek, aslında tüm markanın işe olan tutkusunu gösteriyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.