reklamı kapat

POPÜLER

VR oyunu oynarken korkudan öleyazan oyuncu [Video]

HTC’nin sanal gerçeklik cihazı Vive için geliştirilen Brookhaven Experiment isimli korku oyunundan geçtiğimiz ay bahsetmiştik. Sanal gerçeklik için gerçekten ideal bir içerik olarak yorumladığımız oyun bunu kanıtlamayı başardı.

Henüz piyasaya çıkmadan tanıtım videosuyla dahi korkutmayı başaran oyunun oynanış videoları gelmeye başladı. Ancak YouTube’daki Karl&RenateVR kanalının paylaştığı video, bizi tahminlerimizin de ötesinde görüntülerle karşıladı. Karl’ın Renate’i oyun oynarken kayıt altına aldığı, ve bu sırada zevkten dört köşe olduğu videoda, Renate’in oyundaki ve gerçekteki halini yan yana görüyoruz. Zifiri karanlık bir ortamda hayatta kalmak için karşısına çıkan yaratıkları öldürmek zorunda olan Renate, oyun esnasında hissettiklerini bize bile geçirmeyi başarıyor. “Korkudan ölmek” deyimini az kalsın hayata geçirmek üzere olan Renate’in korku dolu anlarına yukarıdaki videodan göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“VR oyunu oynarken korkudan öleyazan oyuncu [Video]” için bir cevap

  1. Isim dedi ki:

    Htc yapiyor keske argeye yatiracak daha fazla imkani olsada insanlari teknolojinin marka olmadigini , bunu insanlardan bir sey kazanmak icin degil insanlara bir ey katmak oldugunu anlasalar sirketler ve insanlar keske de simdi curuk elma gelip bu kategoriyi zebil eder gibi gozukuyor.kalite yi sadece isim sanmasinlar , elma diye isim mi olur be