reklamı kapat

POPÜLER

revind

Walkman’lerdeki kulaklıklardan ilham alan kablosuz kulaklık [Video]

Bir döneme damga vuran Walkman’lerde kullandığımız kulaklıkları özlediyseniz size güzel bir haberimiz var. JLab’s isimli şirket, Walkman zamanlarında kullandığımız kulaklıklara benzer bir kulaklığı yurt dışında satışa sundu.

JLab’s Rewind adını taşıyan kulaklık, retro tasarımıyla dikkat çekiyor. Kulaklık görünüş açısından orijinal Sony kulaklıklarına benzese de bünyesinde barındırdığı teknolojiyle ayrılıyor. Gelen aramaları cevaplandırmak için mikrofonun yer aldığı kulaklık Bluetooth bağlantısıyla mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor. Pili tam şarj edildiğinde 12 saate varan bir pil ömrü vadeden kulaklık microUSB üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklıkta 3,5 mm kulaklık girişi olmadığı için kulaklıklığın pil ömrünün bitmesi durumunda kulaklığı kullanamayacağınızı belirtmekte yarar var. Kulaklığın üzerinde yer alan tek tuş üzerinden müziği çalabilir, duraklatabilir veya telefon görüşmelerini yanıtlayabilirsiniz. Çift tıklama yapıldığında ise Google Asistan ve Siri gibi sesli asistanlara ulaşılabiliyor. Nostalji yaşamak isteyen kullanıcıların ilgisini çekeceğini söyleyeceğimiz kulaklık siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleriyle piyasadaki yerini alacak.

Uygun fiyata kablosuz kulaklık satın almayı düşünenlere

Kulaklığın yurt dışı satış fiyatı ise 20 dolar olacak. Uygun fiyata kablosuz kulaklık satın almak isteyenler için JLab’s Rewind’ın iyi bir seçenek olacağını söyleyebiliriz.

Video