reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp Business

WhatsApp Business’ın iOS versiyonu nihayet Türkiye’de yayında [İndir]

Geçtiğimiz yıl Android için çıkışını gerçekleştiren WhatsApp Business, iOS’e ise ne yazık ki geçtiğimiz günlerde ancak gelebilmişti. Uygulama ise Türkiye’ye daha yeni açılıyor.

İşletmeler için geliştirilen WhatsApp Business, Android kullanıcıları tarafından uzun zamandır kullanılıyor. İşletme profili açmanızı sağlayan bu özel WhatsApp hesabıyla beraber kullanıcılar internet siteleri, konumları ve iletişim bilgileri gibi detaylı verileri müşterilerin ulaşabileceği bir profilde toparlayabiliyor. İşletmelere özel mesaj araçları da sağlayan uygulama örneğin otomatik cevaplama sistemiyle kullanıcıları mevcut durumlarla ilgili her zaman güncel tutmayı mümkün kılıyor. Sabit hatlı telefonla da kullanılabilen bu uygulama WhatsApp’ın kendi uygulamasında sunduğu tüm özelliklere de sahip elbette. Daha verimli bir çalışma içinse tarayıcı desteği de sunuluyor. Her şeyden önemlisi aynı telefonda hem orijinal uygulamayı hem de Business uygulamasını kullanmak mümkün oluyor. İkonu orijinal uygulamaya hayli benzeyen yeni uygulamanın kafa karışıklığı yaratmamak adına konuşma balonunun içinde büyük B harfi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’deki App Store’da yayında

4 Nisan’da dünya genelinde yayınlanmaya başlayan uygulama ise ilk etapta Türkiye’deki iOS kullanıcılarının erişimine sunulmamıştı. Bugünden itibaren iPhone kullanıcıları App Store üzerinden uygulamayı indirerek kurulumu gerçekleştirebiliyor. Özellikle sosyal medya üzerinden satış gerçekleştiren kullanıcıların önümüzdeki dönemlerde geçmek isteyebileceği yeni uygulamayı haberin devamındaki uygulama kutucuğundan indirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Firmanın 10. yıl kutlaması

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 155,1 MB
  • Yükle App Store