reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp

WhatsApp sohbetlerini renklendirecek güncelleme

En fazla tercih edilen mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp gelişimeye ve değişmeye devam ediyor. Uygulama eklenecek yeni özellikle birlikte Facebook Messenger‘a benzeyecek gibi duruyor.

Facebook ailesi çatısı altında yer alan WhatsApp sık sık güncelleme haberleriyle karşımıza çıkıyor. Eklenen her yeni özellikle birlikte kullanıcıların alternatifi artıyor. Görüntülü grup sohbetlerinden karanlık temaya kadar pek çok özellik konuşuluyor. Bu seferki özellik büyük dikkat çekecek türden olmasa da, sohbetlerimizi renklendirecek gibi görünüyor.

whatsapp

Gadgets 360 sitesinin haberine bakılırsa çıkartmalar sonunda WhatsApp’taki yerini almaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi duygularımızı ifade etmek için sözcüklerin, emojilerin ve GIFlerin yanı sıra bir de çıkartma alternatifi bulunuyor. Bu seçenek WhatsApp’ın Android beta 2.18.329 versiyonu ile birlikte geliyor. iPhone kullanıcılarının ise 2.18.100 versiyonu indirip güncelleme yapmaları gerekiyor. Bu yeni özellikle birlikte uygulamanın içine bir de çıkartma mağazası ekleniyor. Şimdilik WhatsApp tarafından sunulan 12 çıkartma paketi bulunuyor. Bu 12 paketin dışında Google Play bağlantısı üzerinden farklı alternatifler bulmak da mümkün olacak.  Tüm bunların yanı sıra telefona indirilen çıkartmaları WhatsApp Web üzerinden kullanabileceğiz. Çoktan indirip kullanmaktan vazgeçtiğimiz paketleri benim çıkartmalarım kategorisi altından silebileceğiz. Yeni güncellemeye dair ekran görüntülerini haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Instagram’dan YouTube rakip yeni uygulama: IGTV