reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp’ın tarayıcı sürümü gelebilir

Mobil mesajlaşma uygulaması dendiğinde akla ilk gelen isim olan WhatsApp, yalnızca mobil platformlar ile sınırlı kalmayarak kitlesini büyütmek istiyor.

AndroidWorld‘ün WhatsApp’ın kodlarında rastladığı bilgiye göre yakın gelecekte uygulamanın tarayıcı sürümü yayınlanabilir. Mobil sürümde olduğu gibi kullanıcıların son online olma zamanlarının görülebileceği söylenen internet sürümüne giriş yapılmaya çalışıldığında Google hesabı ile giriş seçeneği karşımıza çıkıyor ve daha ileriye gidilemiyor. Sistem tam olarak çalışmaya başladığında girişlerin Google ile yapılıp yapılmayacağı ise bilinmiyor.
whatsapp
WhatsApp şu anda konu hakkında resmi bir açıklama yapmış değil. Ayrıca Google hesabı ile giriş yapılacağı iddia edilen WhatsApp şu anda yalnızca telefon numarası ile üyelik kabul ediyor. Fakat eğer iddialar doğruysa önümüzdeki zamanlarda Google hesabıyla üyelik de yeni bir seçenek olarak karşımıza çıkabilir.  Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp’in böyle bir hamle yapmasının ilginç olabileceğini de söylemek gerekiyor. Yakın zamanda konu hakkında daha detaylı bilgilerin gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“WhatsApp’ın tarayıcı sürümü gelebilir” için 2 cevap

  1. Patrick'in Yeşil Donu dedi ki:

    süper olur

  2. wad dedi ki:

    çöp olur