reklamı kapat

POPÜLER

Vine web sürümü yayınlandı

Popüler video paylaşım servisi Vine, mobil cihazlardan sonra şimdi de tarayıcı sürümüyle karşımızda. Her geçen gün kendine özgü sosyal ağ olma yolunda ilerleyen platformu kullanmak için giriş yapmanız yeterli.

Hatırlayacağınız gibi kısa süre önce vine.co/kullanıcıadı formatındaki profil adreslerini duyuran Vine, böylelikle tarayıcı versiyonunu da beraberinde getirdi. Mobil uygulamadaki birçok özelliğe sahip olan platformda gönderilere yorum yaparak beğenebilir, dilerseniz Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilirsiniz. Üstelik ana akış ekranında takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı tüm videoları izleyebilmek de mümkün.

Şimdilik yeni video çekerek yayınlamaya izin vermeyen sitede arama ve keşfetme butonlarının eksikliği dikkatlerden kaçmıyor. Sağ üst köşede yer alan televizyon ikonuna tıklandığı takdirde TV Modu‘na geçen Vine, görüntüleri tam ekran oynatmaya başlıyor. Temel yapı itibariyle mobil arayüze benzeten yetkililer, daha zengin ve eğlenceli kullanıcı deneyimi için çalışmaların 2014 yılında da devam edeceğini ifade ediyorlar.

vine_web_tv_mode