reklamı kapat

POPÜLER

BiTaksi

İstanbul’da taksiler 17 Aralık’ta bedava!

BiTaksi uygulaması yeni bir kampanyayı kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamıyla kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanan uygulama, 17 Aralık’ta 30 TL’ye kadar olan yolcukları kullanıcılara ücretsiz sunacak.

Uygulamanın iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebileceğinin altını çizen BiTaksi kurucusu ve CEO’su Nazım Salur, pratik taksi yolculuğu deneyimini İstanbul’da yaşayan tüm kullanıcılarla paylaşmak istediklerini belirtti. İstanbul’daki BiTaksi kullanıcılarının ortalama günlük yolculuk bedelinin 19 TL olduğunu dile getiren Salur, BiTaksi uygulamasının 30 TL’ye kadar olan yolculukları ücretsiz vereceğinin altını çizdi. Salur, uygulamaya kredi kartını tanımlayarak taksi çağıracak yolcuların başka herhangi bir ödeme işlemi yapmaksızın ya da indirim kodu girmeksizin seyahatlerini gerçekleştirebileceklerini söyledi.

Kampanya 17 Aralık Çarşamba günü saat 00:00 – 23:59 arasında geçerli olacak.  Yapılacak ilk kredi kartlı yolculukta 30 TL indirim verilecek, bu miktarın altında kalan yolculuklar ise ücretsiz sayılacak.

BiTaksi

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 14,1 MB
Android: 12M

YÜKLEMEK İÇİN
iOS
Android

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
BiTaksi