reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritözü

Wi-Fi destekli Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL için 1.400 TL’lik indirim fırsatı [13 Mayıs 2024]

Wi-Fi bağlantısına sahip Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL için indirim fırsatı var. Fiyat/performans odaklı olan cihaz dijital dokunmatik ekranla geliyor. Cihaz kullanıcıların sağlıklı yiyecekler hazırlamasına yardımcı oluyor.

Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL modelinde patates kızartması, sebze yemekleri veya tatlılar hazırlanabiliyor. Cihaz 11 adet ön ayarla geliyor. Fritözde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. 5.5 litre hacimli fritöz 3-5 kişilik bir aileye hitap ediyor. 1.700 watt’lık güce sahip olan fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wi-Fi bağlantısıyla gelen Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL cihazın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihazın fiyatı 4.199 TL‘den 2.799 TL‘ye gerilemiş durumda. Bu indirim fritözün beyaz renkli modeli için geçerli. Fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Haberde bahsettiğimiz fritözde Wi-Fi özelliği bulunuyor. Cihazın Wi-Fi özelliğine sahip olmayan bir yağsız fritöz de piyasada satılıyor. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.
Cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın