reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritözü

Akıllı telefonlarla kontrol edilebilen Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL için yeni fiyat avantajı [27 Mayıs 2024]

Türkiye’de en çok tercih edilen airfryer modellerinden biri olan Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL için yeni bir fırsat var. Cihazın Wi-Fi destekli modeli şu anda piyasadan daha uygun fiyata satılıyor. Airfryer dijital dokunmatik ekranla geliyor. Cihaz kullanıcıların sağlıklı yiyecekler hazırlamasına yardımcı oluyor.

Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL modelinde patates kızartması, sebze yemekleri veya tatlılar hazırlanabiliyor. Cihaz 11 adet ön ayarla geliyor. Fritözde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. 5.5 litre hacimli fritöz 3-5 kişilik bir aileye hitap ediyor. 1.700 watt’lık güce sahip olan fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.Cihazın fiyatı 4.199 TL‘den 2.799 TL‘ye gerilemiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Bu indirim fritözün siyah renkli modeli için geçerli. Fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Haberde bahsettiğimiz fritözde Wi-Fi özelliği bulunuyor. Cihazın Wi-Fi özelliğine sahip olmayan bir yağsız fritöz de piyasada satılıyor. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER