reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys ME20

Wi-Fi sinyal sorununa bütçe dostu çözüm: Mercusys ME20

TP-Link‘in bütçe dostu ağ markası Mercusys, yeni  sinyal genişletici modelini satışa sundu. Mercusys ME20 isimli cihaz, yüksek bağlantı hızı ve çift kanal desteğiyle geliyor.

AC destekli sinyal genişletici çift kanallı bir Wi-Fi ağı oluşturmaya imkan tanıyor. Toplamda 750 Mbps kablosuz hız sunan cihaz çift kanal desteğiyle evin her yerine Wi-Fi sinyallerinin ulaşmasını sağlıyor. Cihaz prize takılarak kullanılıyor. Mercusys ME20 üzerinde yer alan WPS tuşuna basarak modemle eşleşiyor ve çalışır hale geliyor. Ürünün akıllı sinyal göstergesi ise en uygun yere yerleştirilmesi için kullanıcılara yol gösteriyor. Bu sayede modemden alınan Wi-Fi sinyalleri, evin diğer noktalarına da güçlü ve kesintisiz olarak ulaşabiliyor. Cihazda bununla birlikte uyarlanabilir yol seçimi ve yüksek hızlı mod gibi özellikler de mevcut.  Mercusys ME20, aynı zamanda yerleşik bir erişim noktası özelliğine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçe dostu sinyal genişletici arayanlara: Mercusys ME20

Cihaz üzerinde yer alan Ethernet girişi sayesinde kablolu internet bağlantlarını kolayca çift kanallı kablosuz bağlantıya dönüştürülebiliyor. Ayrıca bu girişe kablo ile ağa dahil olan PC, IPTV gibi cihazlar da bağlanabiliyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 23 dolar.

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü