reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook D15

Windows 11’li Huawei MateBook D15’in fiyatı düştü; işte bilgisayarın yeni fiyatı

Bizim farklı bir versiyonunu incelediğimiz Huawei MateBook D15 için indirim fırsatı geldi. Uygun fiyata dizüstü bilgisayar satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek kampanya kapsamında bilgisayarın fiyatı 9.998 TL‘ye düştü. Dizüstü bilgisayarın daha önceki fiyatı ise 15.124 TL.

Advertisement

Yapılan indirime bakıldığında bilgisayar için dikkat çeken bir indirim yapıldığı görülüyor. Bizim incelediğimiz modelde Intel imzalı işlemci yer alırken haberde bahsi geçen bilgisayarda AMD’nin Ryzen 5500U işlemcisi bulunuyor. Bu işlemciyle birlikte bilgisayarda 8 GB RAM yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan bilgisayarda parmak izi sensörü de bulunuyor. Fiziksel tuşa entegre edilen parmak izi sensörü kullanıcıların bilgisayarın kildini parmak iziyle açmasına imkan tanıyor. Dizüstü bilgisayarın kutu içeriğinden 65 watt gücünde bir adaptör çıkıyor. Bu adaptör hem bilgisayarı hem de mobil cihazları hızlı olarak şarj edebiliyor. Bu adaptör kullanıldığında dizüstü bilgisayar 30 dakikada yüzde 53 şarj seviyesine ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D15, Huawei Share özelliğini de kullanıcılara sunuyor

Klavyeye entegre edilen web kameraya da sahip olan bilgisayar Huawei Share özelliğine de destek veriyor. Bu özellik ile bu özelliği destekleyen Huawei akıllı telefonları bilgisayar üzerinden kontrol etmek mümkün. Dosyaları cihazlar arasında aktarmak, klavaye ve fare gibi çevre birimlerini paylaşmak bu özellik sayesinde basitleşiyor. Özellikle akıllı telefonlarından bilgisayarlarına fazlaca dosya gönderen kullanıcılar için bu özellik faydalı görünüyor.

Huawei

Samsung Galaxy S22 Ultra gibi iddialı Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın: