reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook D15

AMD işlemcili Huawei MateBook D15 için yeni fiyat avantajı [Ocak 2024]

Huawei MateBook D15 dizüstü bilgisayar için yeni bir kampanya var. AMD‘nin R7 5700U işlemcisinden güç alan bilgisayarda 16 GB RAM yer alıyor.

Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan bilgisayar Windows 11 Home yüklü geliyor. Grafik işlemcisi tarafında bilgisayarda AMD Radeon işlemcisi yer alıyor. Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekranı bünyesinde barındıran Huawei MateBook D15 modelinin güç tuşunda parmak izi sensörü var. Metal gövdeyle gelen bilgisayar, 1,6 kilogram ağırlığında. Huawei akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışabilen bilgisayar hızlı dosya transferine imkan tanıyor. Bilgisayar ekranında aynı anda üç adede kadar telefon penceresi açılabiliyor. Bilgisayarda Pop-Up eşleştirme özelliği de bulunuyor. Bu özellik kulaklık, hoparlör, fare ve klavye gibi aksesuarları hızlı bir şekilde bilgisayarla eşleştirmeye imkan tanıyor. Bilgisayarda web kamera klavye kısmında karşımıza çıkıyor. Üç adet USB-A, bir adet USB-C, HDMI ve 3.5 mm kulaklık girişi bilgisayarın bağlantı noktaları arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D15 dizüstü bilgisayarın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Wi-Fi 6 bağlantı noktasına da destek veren bilgisayar 65 watt adaptörle geliyor. Bu adaptör bilgisayarı şarj ettiği gibi diğer mobil cihazları da şarj edebiliyor. Bilgisayar bu adaptörle 15 dakika şarj edildiğinde 2 saatlik kullanım imkanı sağlıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan bilgisayarın indirimli fiyatı ise 21.999 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın