reklamı kapat

POPÜLER

Windows Bağlantısı, iPhone, Windows PC

Windows Bağlantısı uygulaması, Windows PC’ler ile iPhone arasındaki bağı güçlendirdi

 - Güncelleme: 26 Nisan 2023 21:31

“Windows Bağlantısı” uygulaması, Windows PC’ler ile iPhone arasındaki bağı güçlendirdi. Bugün gerçekten güzel bir adım atıldı.

Microsoft bugün burada yer alan iOS için “Windows Bağlantısı” uygulamasının tüm Windows 11 kullanıcıları için aktif edildiğini duyurdu. Bu uygulama sayesinde iPhone kullanıcıları Windows PC’leri üzerinde telefon görüşmeleri yapabiliyor, çağrı alabiliyor, iMessage aracılığıyla mesaj gönderip alabiliyor, kişilerine erişim sağlayabiliyor ve telefonlarının bildirimlerini doğrudan Windows PC’lerinde görebiliyor. Uygulama hakkında Microsoft App Store üzerinde şunları aktarıyor:Telefonunuzu seviyorsunuz. Bilgisayarınızı da. O zaman telefonunuzda sevdiğiniz her şeye doğrudan bilgisayarınızdan anında erişmek isteyebilirsiniz. Bunun için iPhone telefonunuzu, Windows kişisel bilgisayarınızdaki Telefon Bağlantısı uygulamasıyla bağlayın. Telefon Bağlantısı’nın sunduğu özellikleri bilgisayarınızda kullanın:

– Arama yapın ve alın
– Telefonunuzun bildirimlerini yönetin
– Kısa mesajları okuyun ve yanıtlayın
– Telefon kişilerinizi görüntüleyin

Telefon Bağlantısı’nı iOS ile kullanmak için iOS 14 veya üzeri bir sürüme sahip iPhone, Windows 11 cihazı, Bluetooth bağlantısı ve Telefon Bağlantısı uygulamasının son sürümü gerekir. iPad (iPadOS) veya MacOS için kullanılamaz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft sürecin bugün 85 farklı pazarda 39 farklı dil için sunulduğunu açıklıyor. Herkese gelmesi zaman alacak özellik, birçok iPhone kullanıcısını çok memnun edecektir. Çünkü her iPhone sahibi bir Mac bilgisayara sahip değil. Hatta burada oran tahmin ettiğinizden daha düşük bir seviyede yer alıyor, çünkü Mac’ler ile Windows tarafındaki gibi bir oyun deneyimi elde edilemiyor. Birçok kullanıcı Android yerine bir iPhone kullanıyor, oyun için de mecburen Windows PC tercih ediyor.

iPhone ve Windows PC merkezli Windows Bağlantısı uygulaması yanında bu da ilginizi çekebilir: Sıvı soğutmalı OnePlus 11 Concept

İLGİLİ HABERLER