reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman’a ışın kılıcı dopingi [Video]

DC çizgi romanlarındaki en güçlü kahramanlardan biri olan Wonder Woman‘ı hiç Jedi olarak hayal etmiş miydiniz? Hazırlanan yeni hayran videosu Prenses Diana’nın elindeki kılıcı ışın kılıcıyla değiştiriyor. Böylece iki farklı dünya olan DC ve Star Wars‘u bir araya getiriyor.

Şimdiye kadar pek çok başarılı hayran çalışması gördük fakat bu sefer haberimize konu olan video profesyonel birinin elinden çıkmış gibi olmasıyla dikkat çekiyor. Görünen o ki Recluse All Knight isimli YouTube kullanıcısı Star Wars ile Wonder Woman’ı bir araya getirmek istemiş. Böylece kahramanımızın elinde ışın kılıcının yer aldığı video ortaya çıkmış. Elbette şimdiye kadar bu tarzda birçok video izledik. Bu çalışmaların en büyük problemi ise ışın kılıcının sonradan eklendiğinin belli olmasıydı. Ancak bu seferki durum farklı. Recluse All Knight ışın kılıcını hareketli anlara o kadar başarılı bir şekilde yedirmiş ki, sahnelerin aslının farklı olduğunu unutabilirsiniz.

Keyifli video Wonder Woman’ın eğitim süreciyle başlıyor. General Antiope, Diana’yı savaşın incelikleri hakkında eğitiyor. Fakat sahnenin orijinalindeki kılıçların yerini ışın kılıcı alıyor. Fona eklenen ışın kılıcı sesleriyle video gerçekçi olmaya bir adım daha yaklaşıyor. Bahsettiğimiz videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.