reklamı kapat

POPÜLER

James Franco

X-Men dünyasına beklenmedik takviye: James Franco

Süper kahraman filmleri büyük ilgi görmeye devam ettikçe 20th Century Fox da yeni projelerle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Logan, Deadpool ve X-Men filmlerini izleyiciye buluşturan stüdyo şimdi de gözünü Multiple Man’e dikti. Üstelik bu karaktere James Franco hayat verecek!

Son zamanlarda The Disaster Artist ile büyük takdir toplayan oyuncu şimdi de süper kahramanlığa soyunacak gibi görünüyor. Kendi klonlarını yaratma gücüne sahip Multiple Man‘e hayat verecek. Pek tanınmayan bu karakterden bahsetmek gerekirse onu ilk olarak 1975’te gördüğümüzü söyleyebiliriz. Len Wien’in yarattığı bu karakter Giant-Size Fantastic Four serisinde okurlarla tanıştı. Kahramanımızın gerçek adı ise Jamie Madrox. X-Men dünyasına yer alan bu kahraman kendisinin sayısız klonunu yaratabiliyor. Üstelik klonlama yeteneğine giydiği kıyafet ve aksesuarlar da dahil.

Projeye dair detaylar

Paylaşılan ilk detaylara bakılırsa projenin senaristliğini Wonder Woman filmini de kaleme alan Allan Heinberg yazacak. X-Men filmlerinin aranan ismi Simon Kinberg ise James Franco ile birlikte yapımcılık görevini üstlenecek. İkili daha önce The Disaster Artist için birlikte çalışmıştı. Şimdi bu ortaklık bir çizgi roman uyarlamasıyla devam edecek gibi görünüyor.

Henüz filmde başka kimlerin rol alacağı veya çekimlere ne zaman başlanacağı belli değil. Doğrusu filmin ne zaman vizyona gireceğini fazlasıyla merak ediyoruz.