reklamı kapat

POPÜLER

Xbox 360, 19 Kasım’da Türkiye’de

Microsoft, oyun ve eğlence konsolu Xbox 360‘ı 19 Kasım’da Türkiye‘de satışa sunuyor. Dün akşam Hasköy‘deki Yün İplik Fabrikası‘nda gerçekleşen etkinlikte duyurulan Xbox 360, Türkçe dil desteği ve Türkiye’ye özel servisleri ile birlikte geliyor. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Microsoft Türkiye olarak şirketin yeni ürün ve hizmetlerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya devam ettiğini, Windows 8‘in ardından şimdi de Xbox 360’ı Türkiye’deki oyunseverlerle buluşturacaklarını açıkladı.

Oyunseverlerin merakla beklediği Xbox 360, Türkçe menü ve Türkiye’ye özel hizmetlerle birlikte oyunculara sunuluyor. Oyuncular bundan böyle tüm içerik, servis, oyun ve üyeliklerini Türk Lirası ile satın alabiliyor. Xbox Mağazası’da artık Türkçe dil desteğine sahip. Microsoft Türkiye bunun yanı sıra Xbox için Türkçe telefon destek servisini ve garanti hizmetlerini de sunuyor. Oyuncular Xbox Live servisleri ile içerikler ve tüm oyun eklentilerini Türk kredi kartları ve TL ile satın alabiliyor.

Microsoft Türkiye, dün akşam düzenlenen etkinlikte 4 GB ve 250 GB Xbox 360 konsolları ile 320 GB Limited Edition konsolunu Türkiye’de satışa sunacağını açıkladı. Halo 4, Pixar Rush, Halo 4, Pro Evolution Soccer 2013 ve Dance Central 3 ise etkinlikte tanıtılan oyunlar arasında yer aldı. Microsoft ayrıca 3 ayda 10 milyon adet satarak Guiness Rekorlar Kitabı’nda en hızlı satılan tüketici cihazı olarak yerini alan Kinect’i de Türkiye’deki oyuncularla buluşturuyor. Kinect, kullanıcının ses ve hareket özelliklerini algılayarak konsolla iletişime geçmesine olanak tanıyor. Bugünden itibaren Teknosa’nın internet sayfası üzerinden 250 GB ve 320 GB’lık özel Halo 4 özel konsol paketleri de ön siparişe sunuldu. Ön siparişle oyun konsolunu alan oyuncular, 217 TL değerindeki Halo’nun önceki üç oyununa da sahip olacak. Xbox 360, 19 Kasım’da, Teknosa’nın İstiklal Caddesi’ndeki mağazasında düzenlenecek gece satışıyla birlikte oyunseverlerle buluşacak.
Xbox 360
Xbox 360
Xbox 360
Xbox 360