reklamı kapat

POPÜLER

Çok daha “sosyal” fotoğraflar

Samsung Electronics’in içinde ödüllü NX serisi fotoğraf makinesi ailesinin de bulunduğu Smart Fotoğraf Makinelerinin tanıtımı için Türkiye’ye gelen Reza; Bahçeşehir Üniversitesi’nde tüm fotoğraf tutkunlarının ilgiyle izlediği bir fotoğrafçılık semineri verdi.

“Benim Şehrim”
5 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında Samsung’un resmi Facebook sayfasında “Benim Şehrim” konseptiyle düzenlenecek olan yarışmada her hafta belirlenecek bir temaya paralel olarak Reza o tema kapsamında çekeceği bir fotoğrafı uygulamaya yükleyecek ve kullanıcılar da o fotoğrafı referans alarak kendi fotoğraflarını çekip yükleyecekler. National Geographic kaşifleri eşliğinde unutulmaz bir fotoğraf atölyesi kazanma şansı “Şehrin Tarihi”, “Şehrin Doğal Güzellikleri”, “Şehirden İnsan Manzaraları” ve “Şehrin Hayvanları” başlıklarıyla belirlenen temalarda yüklenen fotoğrafları Reza, National Geographic Channel ve Samsung üyelerinden oluşan jüri değerlendirecek ve her konseptin birincisini belirleyecek. Yarışma bitiminde 4 konseptin birincileri arasından ise yarışmanın ana birincisi belirlenecek. Yarışma birincisinin Samsung NX1000 fotoğraf makinesi kazanacağı yarışmada, kategori birincilerinin ödülü ise Samsung WB150 Smart Fotoğraf makinesi olacak. Ayrıca yarışma ana birincisi bir yakınıyla birlikte ödüllü National Geographic kaşifi Nevada Wier eşliğinde New Mexico’nun başkenti Santa Fe’de unutulmaz bir National Geographic Expeditions fotoğrafçılık atölyesine katılma hakkı da kazanacak. 7 gün boyunca Santa Fe’nin eşsiz manzarasını, Canyon Road ve Georgia O’Keeffe’s Ghost Ranch’de güneşin doğuşunu uzmanların eşliğinde görüntüleme şansına sahip olacak.

Detaylı bilgi için:
www.bubenimsehrim.com #bubenimsehrim


Wi-Fi DESTEKLİ
Her an her yerde fotoğraflarınızı paylaşmak Samsung Smart Fotoğraf makineleri ile artık çok daha kolay Samsung’un Wi-Fi’yı destekleyen teknolojisi ve özellikleri, bir yandan her seviyedeki fotoğrafçıların fotoğraf deneyimlerini daha akıllı ve daha kolay paylaşılabilir bir hale getirirken, diğer yandan da görüş rahatlığı sağlıyor. Dünya genelinde tahmin edilen 2,5 milyar dijital fotoğraf makinesi sahibinin çevrimiçi olarak veya sosyal medya ile fotoğraf paylaştıkları ve 150’den fazla ülkede 500 binden fazla Wi-Fi bağlantı noktası bulunduğu göz önüne alınırsa Wi-Fi özelliğinin sunduğu faydaların her zamankinden daha da önemli bir boyuta ulaştığı görülüyor. Samsung’un Wi-Fi özellikli smart fotoğraf makinesi serisi yediden yetmişe tüm kullanıcıların her zaman ve her yerde kablosuz dünyanın avantajlarından yararlanabilmesini sağlıyor. Dijital görüntüleme sektörünün öncü yenilik lideri Samsung Electronics, entegre Wi-Fi teknolojisi konusundaki giderek artan tüketici talebine de yeni ürünleri ile cevap veriyor. Samsung’un üstün fotoğraf çekme özelliklerine sahip teknoloji öncüsü Smart Fotoğraf Makinesi serisi fotoğraf deneyiminin basit ve kesintisiz bağlantının sadece bir tuş uzaklığında olması için tasarlandı.

ALLSHARE DEPOLAMA ALANI
Kullanıcı sadece bir dokunuşla, Smart fotoğraf makinesinde seçilen fotoğraf ve videoları her zaman ve her yerden kablosuz olarak gönderebilir, özel anlarını anında sosyal ağlarda paylaşabilir ve çevrimiçi albümler hazırlayabilir. Ayrıca, daha sonra indirmek üzere özel AllShare depolama alanlarından da yararlanabilir. Bu en yeni kablosuz özellikler Samsung’un smart fotoğraf makinelerinin anında ve sınırsızca paylaşılan yeni bir yaratıcı hikayeler dünyası oluşturduğunu gösteriyor.

Detaylı bilgi için:
www.samsung.com/tr/consumer/cameras-camcorders/smart-cameras/