reklamı kapat

POPÜLER

Xbox One’dan 1. yıla özel hediyeler!

Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox One, birinci yılına özel olarak oyunculara birçok farklı tarzda hediye dağıtıyor.

Xbox One’ı 22 Kasım 2013 ile 11 Kasım 2014 tarihinde satın alan ve bugüne kadar konsolu en az 10 saat kullanan oyuncular bu hediyeleri almaya hak kazanıyor. Belirtilen şartları karşılayan oyuncular 1. yıla özel profil resmi, konsol için yeni arkaplanlar ve sosyal medyada kullanmak üzere birinci yıl arkaplanı kazanıyor. Ayrıca Halo 4: Forward Unto Dawn ve Dragon Ball Z: Battle of the Gods’ı da bir süreliğine ücretsiz kiralayabiliyor.

Bunların yanı sıra Microsoft‘un rastgele olarak seçeceği kişiler ise bir aylık EA Access üyeliği, 12 aylık Xbox One Gold üyeliği gibi önemli hediyelere sahip olabilecek. Çekilişle seçilecek kişilere verilecek olan hediyelerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Xbox One’dan 1. yıla özel hediyeler!” için bir cevap

 1. Ismail Ozan Izci dedi ki:

  microsoft ‘un rekabeti bu kadar uzun süre devam ettirebileceğini hiç düşünmemiştim. Aslında kötü başladığı bir yarışa, iyi hamleler yaparak devam etmeyi başarmış görünüyor. Bu bizler için iyi bir şey tabiki, ama sony, yarıştaki liderliğine güvenerek halen salağa yatmaya devam ediyor, indirim falan yok, hediye yok.

  Ülkemizdeki sony türkiye de ise durum, tüketici açısından bakıldığında zaten tam bir içler acısı. 1250 TL bandından satılması gereken ürünler halen 1650 TL etiketle ve büyük bir gururla, “ammaaan, vergiler çok” bahanesi ile önümüze konuluyor. Zaten hiç satılmayacak PES gibi oyunları “ama bakın biz bedava oyun veriyoruz!” demekle, cingöz oyuncuları kandırabileceklerini mi sanıyorlar acaba? Oyuncu milletini tanımak mı bu şimdi? PSN desen zaten fiyatlar uçmuş. Steam de 2 hafta önceki sıradan bir indirimde, 8 adet güncel lego oyunu, hepsi birden toplam 60 TL ye satılıyordu. Aynı günlerde bu oyunlardan yalnızca bir tanesi PSN de indirimdeydi, ve fiyatı tam 62.5 TL. evet evet, indirimli hali bu oyunun. O gün steam den aldığım aynı 8 oyunu PSN’den almış olsam, vereceğim para 500-600 TL den aşağı olmazdı sanırım, o da ps3 için haa, ps4 için buna niyeyse artık, fiyata 200 TL daha eklerdik kafadan. Bu hiç de adil değil, kimse bana bu saçmalığı, ülkemizdeki ekstra vergilerle falan açıklamaya kalkmasın, boş konuşmuş olur. Bu lego örneğini, son yaşadığım için yazdım, daha bunun gibi çoook örnek var, aradaki ciddi uçurumu görmek için, karşılaştırmayı bizzat kendiniz de yapabilirsiniz;

  http://store.steampowered.com
  https://store.sonyentertainmentnetwork.com

  İlk alacağım yeni nesil konsol halen sony, fakat fiyatlar uygun hale gelmedikçe, ya da makul hediyeler ile birlikte güzel bir bundle yapılmadıkça, kesinlikle almayı düşünmüyorum.

  Bu yıl sony türkiye’den acayip soğudum anlayacağınız, iyi fiyatlarla, yarışa rekabetçi başlayan bir sony türkiye gördük, şimdi de tam tersini görüyoruz,
  rtük araya girmeden, ben de uzayayım inceden.. 🙂