reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xbox Series S

Xbox Series S için indirim fırsatı; işte oyun konsolunun yeni fiyatı

Microsoft‘un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series S için indirim fırsatı var.

Advertisement

6.199 TL‘ye satılan oyun konsolu şu anda 5.765 TL‘ye satılıyor. Microsoft Türkiye garantisine sahip olan konsolda Xbox Series X’te de yer alan işlemci bulunuyor.

Bu işlemciyle güçlü bir performans sunan konsol, 4K oyunculuğa odaklanmıyor. Full HD çözünürlüklü oyunlara odaklanan konsolda 4 teraflopluk bir işlemci yer alıyor. Series X’te 12 teraflop gücünde bir GPU bulunuyor. 10 GB GDDR6 RAM ile gelen ancak oyun geliştiricilere 7,5 GB RAM alanı veren konsol, direkt olarak 1440p oyunculuğu hedefliyor ve 512 GB SSD kullanılıyor. Series X’te 1 TB’lık SSD yer alıyor. Konsolda Ray Tracing desteği de mevcut. Series S, Xbox One X’ten CPU tarafında 4 kat, GPU tarafında ise 3 kat daha güçlü bir seçenek oluşturuyor. 120 FPS desteği de sunan konsol fiziksel oyun disklerini ise çalıştırmıyor. Kullanıcılar oyunları internet üzerinden indirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Series S genel kitleye Xbox Series X ise üst düzey performans arayanlara göz kırpıyor

Oyun disklerini fiziksel olarak satın almak istiyorsanız Xbox Series X’e göz atmalısınız. Xbox Series X’in şu anki fiyatı ise 10.997 TL. Bu fiyat konsolun ithalatçı garantisiyle satılan model için geçerli. Konsolun Microsoft Türkiye garantili fiyatı ise 12.899 TL.
xbox

İlginizi Çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti