reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Series X

Xbox Series X oyun kumandasına göz alıcı renk seçeneği

Microsoft, Xbox Series X için yeni renk seçeneğine sahip oyun kumandasını duyurdu. Electric Volt olarak adlandırılan kumanda açık sarı renk seçeneğiyle göze çarpıyor.

İlk kez bu yılın başında ortaya çıkan Electric Volt isimli renk seçeneği parlak renklere meraklı kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor. Kaymaz yüzey ve hibrit yön düğmeleri sayesinde hedefe kilitlenmek mümkün. Oyun kumandası, Xbox Series X, Series S, Xbox One, Windows 10 bilgisayar ve Android dahil olmak üzere çoğu cihazla uyumlu şekilde çalışıyor. Kumandanın çok yakında iOS desteğine de kavuşacağı ifade ediliyor. Yeni Paylaş tuşuyla ekran görüntüleri, kayıtlar ve daha fazla içerikler de kolayca paylaşılabiliyor. 3.5 mm desteği sayesinde oyun kumandasına tüm mikrofonlu kulaklıklar takılabiliyor. AA pillerle çalışan kumanda tam dolu pille 40 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Series X oyun kumandası Türkiye’de satışa sunulacak mı?

Siyah renkli oyun kumandası yurt dışında yaklaşık 60 dolara satılırken sarı renkli modelin yurt dışındaki fiyatı ise yaklaşık 65 dolar. Yurt dışında piyasaya sunulan oyun kumandasının yakında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Mevcut modelin Türkiye’deki satış fiyatının 879 TL olduğunu hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor