reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Series X için sızan kumanda üzerinden beyaz renk iddiası

 - Güncelleme: 27 Temmuz 2020 16:45

Yazılım devi Microsoft, Xbox Series X için beyaz renk seçeneğini de aktif olarak hazırlıyor olabilir. İşte bu konuda ortaya çıkan yeni sızıntı;

Halen satış fiyatını öğrenemediğimiz yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, biliyorsunuz şimdilik sadece yukarıdaki siyah rengiyle kendisini gösteriyor. Konsol için şimdilik başka renk duyurusu yapılmıyor. Ancak kısa süre önce konsolla beraber gelecek yeni nesil Xbox oyun kumandası beyaz renkte görüntülendi. Aşağıda görebileceğiniz bu sızıntı, konsolun çıkışta beyaz renge de sahip olabileceğini akıllara getiriyor. Ancak bunun kesin olmadığını belirtelim. Yani siyah konsolun yanında beyaz kumanda da satışa sunulabilir. Biliyosunuz  ilginç olarak rakip PlayStation 5 de şimdilik sadece beyaz renkte gösteriliyor. Onun da çıkışta bir siyah renge sahip olacağı aktarılıyor. Ancak bu detay da henüz netlik kazanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Series X için neler biliyoruz

Konsol her biri 3.8 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli özel 7 nm AMD Zen 2 işlemci ve toplam 12 teraflops AMD RNDA 2 GPU yani ekran kartı üzerine kuruluyor. 16 GB GDDR6 bellek kullanan (Firmalara 13,5 GB) konsol, çok yüksek hız sunan 1TB boyutunda özel NVME SSD depolama birimine sahip. 4K UHD Blu-Ray bir optik sürücü barındıran ve dahili depolaması arkaya takılan 1 TB harici kart ile artırılabilen konsol, inanılmaz ışık / gölge detayları sunan Ray Tracing desteğine de sahip ve ses konusunda da ciddi özellikler ile yolda bulunuyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER