reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi POCO M3

Xiaomi imzalı POCO M3 için kilit teknik detaylar netlik kazandı

Xiaomi alt markası POCO‘dan yolda olan POCO M3 için kilit teknik detaylar netlik kazanmış durumda. Model için çok ama çok az kaldı.

Xiaomi imzalı POCO M3, duyuruya göre 24 Kasım tarihinde resmen lanse ediliyor. Son günlerde sürekli olarak sızdırılan basın görselleri ile gündeme gelen ve özellikle arkası dikkat çeken telefon, artık kesin olarak 6.000 mAh pil üzerine kuruluyor ve  gücünü Snapdragon 662 işlemciden alıyor. Bu işlemci uzun süredir birçok farklı cihazda yer alıyor ve M3’ü orta seviyeye konumlandırıyor. Daha önce 6,53 inç FHD+ LCD ekrana sahip olacağı ortaya çıkan model, aktarıldığı kadarıyla büyük piline rağmen 18W hızlı şarj desteğiyle yolda bulunuyor. Arkasında üçlü kamera yer alan ve ana kamerası 48 megapiksel olan telefon, en altta 4 GB RAM taşıyacak bilgisi de kazanıyor. Firma tarafından yayımlanan kısa tanıtım videosu aşağıda olan POCO M3, Türkiye’de de satılma ihtimali olan telefonlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO M3 için halen en önemli detay gizemini koruyor

Evet maalesef halen modelin yurt dışı fiyatı bilinmiyor. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi POCO imzalı modeller her zaman ucuz oluyor. Bu yüzden POCO M3’ün de kesinlikle bütçe dostu bir seçenek olacağı aktarılıyor. Telefonun Türkiye’de satılıp satılmayacağı ise henüz tam olarak net değil. Xiaomi Türkiye henüz cihaz için sosyal medya üzerinden bir paylaşım da yapmıyor. Ancak yukarıda da dediğimiz gibi cihazın buraya gelmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu