reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi

Xiaomi markası Redmi’nin sürpriz yeni ürünü belli oldu

Xiaomi alt markası Redmi, geçtiğimiz hafta merak uyandıran bir duyuru ile gündeme gelmişti. İşte bu duyurunun arkasındaki ürün belli oldu.

Advertisement

Üst düzey Xiaomi yetkilisi Manu Kumar Jain tarafından yapılan bir paylaşım, kullanıcılarda merak uyandırmış ve bu duyurun arkasında Redmi 9’un olduğu düşünülmüştü. Ancak bu söz konusu değil gibi görünüyor. Çünkü yine Manu Kumar Jain tarafından yapılan aşağıdaki paylaşım, artık net olarak bir Redmi imzalı powerbank modelinin yolda olduğunu gösteriyor. Oldukça kalın olan ve bu açıdan çok büyük bir kapasite sunacakmış izlenimi oluşturan ürün, temel amacı sadece enerji aktarımı olmasına rağmen merak uyandırmayı başarmış durumda. Henüz hakkında hiçbir bilginin yer almadığı Xiaomi destekli ürün, kesinlikle ama kesinlikle fiyatıyla fark yaratacak powerbank’ler arasında yer alıyor.

Redmi, Xiaomi desteğiyle dikkat çekiyor

Firmadan yeni telefonlar da geliyor. Burada karşımıza ilk olarak K30 Pro çıkıyor. Sızdırıldığı kadarıyla K30 Pro gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 865 işlemciden ve en az 8 GB RAM‘den alıyor. Buna ek olarak firmadan Redmi 9 modeli de bekleniyor. Sızan ilk bilgilere göre telefon 6,6 inç çentikli bir ekran üstüne kuruluyor. Gücünü MediaTek Helio G70 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alacak denilen akıllı telefonun, dahili depolaması en altta 64 GB seviyesinde olacak. Ayrıca bir Redmi marka bileklik ya da akıllı saat modelinin de yolda olduğu düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın Redmi Note 8 modeli